Wszystko działo się w obecności nieświadomych pasażerów. Księżna Kate z mężem "przypadkiem" wbiła szpilę Meghan Markle

Wszystko działo się w obecności nieświadomych pasażerów. Księżna Kate z mężem "przypadkiem" wbiła szpilę Meghan Markle Źródło: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate i książę William zdecydowali się niedawno na dość niestandardowe zachowanie, dalekie od standardów dworskich. Cała sytuacja w sprytny sposób została wykorzystana w celu "przypadkowego" zdyskredytowania Meghan Markle.

Księżna Kate i książę William wykorzystali sytuację i "przypadkiem" wbili szpilę Meghan Markle. Zdecydowali się na pewne niestandardowe zachowanie i zrobili to w obecności zupełnie nieświadomych pasażerów. Media twierdzą, że jest to kolejny etap konfliktu pomiędzy księżnymi, który sugerowany jest od lat przez prasę. 

Księżna Kate pokłócona z Meghan Markle? 

Księżna Kate, jak twierdzą media, nie przepada za żoną księcia Harry'ego. Podobno między kobietami systematycznie dochodzi do różnego rodzaju sporów. Mają one głównie dotyczyć kwestii związanych z wychowywaniem dzieci, jak i podejścia do dworskiej etykiety. 

Ostatnio brytyjskie społeczeństwo było oburzone doniesieniami dotyczącymi tego, że rodzina królewska za jego pieniądze podróżuje sobie prywatnymi odrzutowcami. Księżna Kate i jej mąż postanowili zdecydować się na inną formę transportu i jednocześnie "przypadkiem" wbić szpilę Meghan Markle i księciu Harry'emu.

Wszystko na oczach pasażerów 

W obliczu tego społecznego sprzeciwu wobec rozrzutności przedstawicieli rodziny królewskiej, para książęca postanowiła zmienić swoje zachowanie. Brytyjczycy byli bowiem wściekli kiedy dowiedzieli się, że za pieniądze z ich podatków, Meghan i Harry polecieli ostatnio prywatnym samolotem. Luksusowy lot kosztował zawrotną sumę około 20 tysięcy funtów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cierpliwość obywateli do członków brytyjskiej rodziny królewskiej ma swoje granice. Odpowiadając na zarzuty społeczeństwa, książę William i księżna Kate zdecydowali się niedawno skorzystać z usług tanich linii lotniczych. Podróżowali z Norwich do Abeerden razem z przypadkowymi pasażerami, którzy dopiero pod koniec lotu zorientowali się, że towarzyszy im książęca para. 

- Siedzieli z przodu. Początkowo nikt nie wiedział, że w ogóle lecą tym samolotem (...) Szczerze mówiąc, to wyglądali jak zwyczajna rodzina w podróży -powiedział jeden z pasażerów na łamach "Daily Mail". 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Media dopatrują się w tym geście rzucenia swojego rodzaju wyzwania w kierunku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Podróżując w ten sposób niejako sygnalizują Brytyjczykom, że nie wszyscy członkowie rodziny królewskiej są tacy oszczędni. Zobaczymy czy księżna Sussex i jej maż podejmą wyzwanie i również przerzucą się na tańsze środki transportu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Plotek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News