Ten 6-letni chłopiec to syn księżnej Kate. Dzisiaj wszyscy Brytyjczycy o nim mówią

Ten 6-letni chłopiec to syn księżnej Kate. Dzisiaj wszyscy Brytyjczycy o nim mówią Źródło: Instagram/Kensington Royal

Księżna Kate i William razem ze swoją trójką dzieci tworzą wspaniałą rodzinę. Ich najstarszy syn, George, ma już 6 lat. Rodzina królewska opublikowała niedawno jego najnowsze zdjęcia. Brytyjczycy zachwycają się wyglądem młodego księcia.

Księżna Kate ma  z księciem Williamem trójkę dzieci: George'a, Charlotte i Louisa. Razem tworzą wspaniałą, kochającą się rodzinę, która mogłaby być przykładem dla wszystkich. Dzisiaj ich pierworodny syn obchodzi 6. urodziny. Rodzina królewska postanowiła z tej okazji opublikować zdjęcia chłopca oraz życzyć mu wszystkiego najlepszego.

Księżna Kate świętuje urodziny syna 

Księżna Kate poza swoimi poważnymi obowiązkami związanymi z reprezentowaniem brytyjskiej rodziny królewskiej przede wszystkim stara się być dobra matką dla swoich dzieci. Ostatnio najstarszy syn książęcej pary obchodził urodziny. Książę George ma już 6 lat, a rodzina królewska opublikowała z tej okazji zdjęcie syna Williama i Kate. Brytyjczycy już wróżą mu to, że wyrośnie na pięknego młodzieńca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

George w obiektywie mamy 

Para książęca wraz z dziećmi przebywa obecnie na wyspie Mustique, gdzie co roku tradycyjnie spędza wakacje. To właśnie tam świętuje swoje urodziny młody arystokrata. Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiły się fotografie księcia w związku z jego świętem. Zdjęcia zostały wykonane w ogrodzie przy Pałacu Kensington. Za obiektywem aparatu stanęła sama księżna Kate. Wygląda na to, że mama George'a ma talent do fotografii. Trzeba przyznać, że miała ułatwione zadanie, ponieważ książę jest wspaniałym modelem.  

Chłopiec pozował w piłkarskiej koszulce reprezentacji Anglii. Widać, że przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie, z kolei mamie chłopca udało się uchwycić dziecięcą radość oraz beztroskę. Ta publikacja wywołała furorę wśród Brytyjczyków, którzy są zachwyceni Georgem i komplementują jego wygląd. 

- Wszystkiego najlepszego dla księcia George'a. Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają nowe zdjęcia księcia George'a, aby uczcić szóste urodziny Jego Królewskiej Wysokości - taki napis pojawił się pod opublikowanymi fotografiami. 

Wielbiciele księcia Georga'a i całej rodziny królewskiej zaczęli składać mu serdeczne życzenia urodzinowe. William i Kate starają się wychowywać swoje dzieci rozsądnie i naturalnie. Bez presji związanej z byciem dziedzicem Windsorów. Ciekawe jak za kilka lat będzie wyglądał książę George. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyrośnie na przystojnego młodzieńca. 

Źródło: Instagram/Kensington Royal

ZOBACZ TAKŻE

  1. Straszny wypadek w Gdyni! Mężczyzna SPADŁ na ziemię po skoku na bungee. Zawiodła lina bezpieczeństwa. Wszystko zostało nagrane!
  2. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  3. Mama Dawidka otrzymała cios w najczulsze miejsce w sercu. Szybko interweniowała dziennikarka Polsatu
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News