Księżna Kate też nie jest taka święta. Na jaw wyszła jej zemsta na Williamie, będziecie w szoku

Księżna Kate też nie jest taka święta. Na jaw wyszła jej zemsta na Williamie, będziecie w szoku Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate najwyraźniej nie jest taka święta, jak wszyscy mogliby się tego spodziewać. W mediach pojawiły się informacje udowadniające, że dama dworu również ma swoje za uszami. Mówi się, że Kate postanowiła zemścić się na swoim ukochanym.

Księżna Kate zemściła się na Williamie? Choć brzmi to niezwykle absurdalnie, wszystko wskazuje na to, że jest to prawda. Jak możemy się dowiedzieć, ponoć księżna miała dość frywolnego życia swojego ukochanego i odpłaciła pięknym za nadobne. Wygląda na to, że Kate potrafi być bardziej stanowcza i zdecydowana, niż innym mogłoby się pozornie wydawać. 

William u boku innych dam. Księżna Kate mści się na ukochanym 

Niedawno media obiegły doniesienia, zgodnie z którymi Kate miała dopuścić się na Willamie zemsty, za jego liczne romanse z innymi paniami. Jak wynika z tych informacji, wspomniane zdarzenie miało miejsce kilka lat temu, gdy para dopiero zaczynała się ze sobą spotykać. William i Kate kilkukrotnie się wówczas rozstawali, jednak za każdym razem znów do siebie wracali.

Za każdym razem, wpływ na rozpad związku miały zupełnie inne czynniki. Raz była to nieobecność księcia u boku swojej ukochanej, a innym razem jego zbyt śmiałe kontakty z innymi kobietami. Z biegiem czasu na starszym synu Diany zaczęto wywierać presję w kwestii zawarcia małżeństwa. Sama Kate również była przychylna zaręczynom, jednak Williamowi zupełnie się do tego nie spieszyło. To doprowadziło do kolejnego zerwania. 

Jakiś czas później uwadze Middleton nie umknął fakt, że jej ukochany obściskuje się z innymi paniami, co niezwykle ją rozwścieczyło. Postanowiła się mu odpłacić i zemścić, robiąc dokładnie to samo. Od tego momentu otaczała się przystojnymi mężczyznami, co najwyraźniej wywołało zazdrość u Williama i następnie przyniosło dokładnie taki efekt, jak chciała Kate. Książę oświadczył się swojej ukochanej ofiarując jej pierścionek, który wcześniej, podczas zaręczyn, otrzymała jego matka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy Kate znów zrobi to samo? 

Plotki o licznych romansach Williama i kryzysie w związku z Kate pojawiają się już od kilku miesięcy. Wszystko wskazuje na to, że historia lubi się powtarzać. Można by zastanawiać się teraz, czy księżna nie chciałaby znów zastosować swojego sprytnego i przede wszystkim skutecznego chwytu względem ukochanego. Szanse na to są jednak niewielkie, bowiem teraz cały świat dokładnie obserwuje każdy krok pary i nagłe towarzystwo innych mężczyzn u boku damy dworu, mogłoby wzbudzić spore poruszenie.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragiczne informacje TVN z samego rana. Nie żyje 39 osób
  2. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska nie spoczywa sama, została pochowana w cudzym grobie
  3. Alert pogodowy z samego rana! W Polskę uderzą zapowiadane od dawna, potężne nawałnice
  4. Ujawniono nowy motyw zabójstwa 10-letniej Kristiny. Aż odbiera mowę
  5. Żałobne informacje TVP. Niestety, zmarł w Warszawie

Źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News