To przez kryzys w małżeństwie z Kate? Książę William zrezygnował z noszenia obrączki

To przez kryzys w małżeństwie z Kate? Książę William zrezygnował z noszenia obrączki Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate i książę William są najszerzej komentowaną parą na całym świecie. Nic dziwnego. Od początku uchodzą za idealne wręcz małżeństwo, a gdy tylko pojawiły się pierwsze plotki o rzekomym kryzysie, zainteresowanie monarchami jeszcze bardziej wzrosło. Coraz więcej osób zauważa, że małżonek Middleton nie nosi obrączki. Czyżby w ich związku działo się aż tak źle?

Księżna Kate nigdy nie wypowiedziała się publicznie na temat tego, że William nie nosi ślubnej obrączki. Zauważono to już dość dawno, a warto zaznaczyć, że doniesienia o małżeńskim kryzysie także pojawiają się od kilku miesięcy. Wielu fanów rodziny królewskiej połączyło te dwa fakty i szybko doszli do wniosku, że to poważna sytuacja w związku doprowadziła do decyzji księcia. 

Książę William nie nosi obrączki. Wszystko przez kryzys z Kate?  

Ci, którzy bacznie obserwują poczynania brytyjskich monarchów, mogli z łatwością zauważyć, że starszy syn Diany zrezygnował z noszenia ślubnej biżuterii. Kate z dumą nosi symbol miłości, jednak na palcu Williama on się nie pojawia. Niektórzy zastanawiają się, czy może mieć to związek z rzekomym kryzysem w małżeństwie, do czego ponoć miała doprowadzić zdrada księcia. 

Informacje o kłopotach pary pojawiają się od zaledwie kilku miesięcy, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcia Williama sprzed kilku lat, by zauważyć, że wtedy również na jego placu nie pojawiała się obrączka. Co więcej, choć niewielu zwróciło na to uwagę, podczas ślubu w momencie ofiarowania tak znaczącej biżuterii wymiana nastąpiła tylko z jednej strony. Książę założył pierścionek na palec swojej ukochanej, jednak Kate nie miała już tej możliwości. 

Jak się okazuje, wszystko było uprzednio zaplanowane, a przyszła księżna doskonale widziała o zamiarach ukochanego. Ponadto, nie wynikało to z żadnego konfliktu między narzeczonymi, a ze zwyczajnej niechęci Williama do noszenia biżuterii. Warto zaznaczyć, że na palcu księcia Karola, obrączka również nie pojawiła się ani razu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna Kate oszukana? 

Przypominamy, że krążące od długiego czasu plotki na temat romansu księcia wciąż nie zostały oficjalnie skomentowane. Media na całym świecie aż huczą od plotek, jakoby William miał dopuścić się zdrady z najlepszą przyjaciółką żony. Już kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że Kate miała wyprowadzić się z pałacu, gdy kryzys sięgnął apogeum, jednak to także nie zostało oficjalnie potwierdzone. Para wciąż pojawia się razem na publicznych wystąpieniach i sprawiają wrażenie szczęśliwych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  2. Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to JEDNO wydarzenie
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: plejada 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News