Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie

Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie Źródło: Facebook/Kate Middleton

Księżna Kate i książę William są najbardziej popularną parą książęcą na świecie. Media śledzą każdy ich ruch i nie dają wytchnienia. W sieci krąży nagranie, na którym Kate zachowała się w niemiły sposób wobec swojego męża.

Księżna Kate, od kiedy została częścią rodziny królewskiej, nie schodzi ze świecznika medialnego. Każdy jej ruch jest bacznie śledzony przez dziennikarzy. Ostatnio kontrowersje wywołała sytuacja nagrana podczas spotkania pary książęcej z wolontariuszami, którzy będą pomagać potrzebującym podczas świąt Bożego Narodzenia. 

Księżna Kate przechodzi kryzys w małżeństwie?

Księżna Kate wraz z mężem udzieliła wywiadu podczas spotkania z wolontariuszami. Przeprowadzała go znana autorka książek kulinarnych - Mary Berry. Uwagę komentujących zwrócił gest, który wykonała księżna Kate, gdy książę William chciał położyć swoją rękę na jej ramieniu. Żona odtrąciła rękę męża. Zrobiła to z wrodzoną gracją i uśmiechem, ale mimo to cała sytuacja wydała się widzom dość dziwna.

Od razu pojawiły się plotki o tym, że w związku pary książęcej pojawił się kryzys. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że taki gest wyraźnie świadczy o złych emocjach, które dzielą słynne małżeństwo. Przeciwnicy argumentują swoje zdanie tym, że program był nagrywany z dużym wyprzedzeniem i cenzorzy królewscy bez trudu mogli usunąć ten fragment, ale uznali go za nieznaczący. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska nie komentuje plotek 

Na temat tej sytuacji nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie. Para książęca być może nawet sobie nie zdawała sprawy z tego, jaką burzę wywoła taki mały gest. 

Dzisiaj grzeje: 1. Barbara Kurdej-Szatan ma powody do radości. W końcu się udało! Wszyscy ślą gratulacje
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

W ostatnim czasie wiele się pisze o problemach w małżeństwie Williama i Kate, dlatego prasa bardzo chętnie wyłapuje kolejne smaczki potwierdzające, że coś może być na rzeczy. Faktem jest, że gest ze strony księżnej był wyjątkowo niecodzienny, zwłaszcza w obliczu kamer. Odbił się tak szerokim echem w mediach, że doprowadzić może do naprawdę poważnej afery w rodzinie królewskiej.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News