Kim jest brat księżnej Kate? Wszystkich zamurowało, gdy zobaczyli jego oszałamiają piękną dziewczynę bez ubrania

Kim jest brat księżnej Kate? Wszystkich zamurowało, gdy zobaczyli jego oszałamiają piękną dziewczynę bez ubrania Źródło: instagram.com/jmidy/

Księżna Kate ma młodszego od siebie brata, o którym nie wiadomo praktycznie nic. Żyje w cieniu sióstr, ale pomimo tego ma się całkiem dobrze - widać to po jego Instagramie, gdzie właśnie pokazał swoją dziewczynę w całej okazałości.

Księżna Kate i jej siostra, Pippa Middleton, mają w swojej rodzinie młodszego od nich brata. James Middleton jest osobą, o której wiadomo bardzo niewiele. Tylko raz było o nim głośno, gdy mówił o rzeczy, która go pogrążyła. Teraz pokazuje swoją partnerkę bez ubrań.

Księżna Kate będzie mieć przepiękną bratową?

O Jamesie Middletonie wiadomo bardzo niewiele - media nie zdołały uzyskać wielu informacji o tym członku rodziny księżnej Cambridge. Pieniędzy dorobił się na byciu biznesmenem, podobno ma do tego naprawdę dobrą smykałkę. Do pełni szczęścia brakowało mu tylko drugiej połówki, którą właśnie znalazł.

Brata księżnej Kate przyłapano, gdy wybrał się na jeden z dni Wimbledonu. Na widowni zasiadł z czarującą blondynką, która promieniała i dzieliła się swoją radością właśnie z Jamesem. Wydawali się być bardzo dopasowaną parą i wspaniale bawili się w swoim towarzystwie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to być może Alizee Thevenet zostanie bliską rodziną księżnej? Na razie można ją oglądać w dopasowanym, czerwonym bikini.

Brat księżnej Kate cierpiał na chorobę psychiczną

Przykrą rzeczą jest to, że James Middleton przez wiele lat cierpiał na chorobę psychiczną: depresję. Dokuczało mu też ADD, czyli zaburzenia koncentracji uwagi. Bardzo wiele czasu zajęło mu, aby dojść do siebie i z powrotem móc czerpać radość z życia i codziennych zajęć.

- Dopadało mnie każdej nocy. Katatonia nieistniejących dźwięków grała mi w głowie. Czułem się, jakby ktoś przestawiał mi w głowie stacje radiowe i nie przejmował się tym, że audycja wciąż się zmienia - opowiadał swojego czasu James dziennikarzom Daily Mail.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne wyznanie brata księżnej o depresji jest równie przerażające. To, co przeżywał musiało być okropne, ale dzięki samozaparciu i wsparciu najbliższych udało mu się wrócić do normalności.

- Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne doświadczenie. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć. Trudno jest opisać ten stan. To nie jest tylko smutek, to jest po prostu choroba. To jak rak umysłu - smutno wyznał.

Fot. instagram.com/jmidy/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Służby ujawniły tajemnicę operacyjną ws. Dawidka. Porażający szczegół wstrzymał wszystko
  4. Na jaw wyszły zaskakujace fakty nt. Marcinkiewicza. Gdy dziennikarze zadzwonili do b. premiera, aż rzucił słuchawką
  5. Wyciekły nieznane wstrząsające kulisy małżeństwa ojca Dawidka z żoną Julią. Zwalają z nóg
  6. Niestety, Krzysztof Jackowski "widział" Dawidka. Jasnowidz podał przerażające szczegóły

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News