Mistrzowskie zachowanie księżnej Kate podczas Wimbledonu oburzyło wielu. Pokazała klasę

Mistrzowskie zachowanie księżnej Kate podczas Wimbledonu oburzyło wielu. Pokazała klasę Źródło: Facebook/Wimbledon

Księżna Kate jest przez wielu uznawana za wzór cnót oraz osobę, która we wspaniały sposób potrafi poradzić sobie z obowiązkami wynikającymi z reprezentowaniem rodziny królewskiej. Podczas niedzielnego finału Wimbledonu kolejny raz pokazała klasę, jednak jej zachowanie nie wszystkim przypadło do gustu.

Księżna Kate uznawana jest za wspaniałą wizytówkę rodziny królewskiej. Gdzie się nie pojawi, zawsze potrafi zachować się z klasą i dla wielu Brytyjczyków jest wzorem prawdziwej damy. W niedzielę uczestniczyła w finale Wimbledonu mężczyzn i po raz kolejny zachowała się po mistrzowsku. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni tym, co zrobiła. 

Księżna Kate pojawiła się na Wimbledonie

Księżna Kate bardzo często jest w centrum zainteresowań mediów z całego świata. Każde jej pojawienie się w na różnego rodzaju imprezach wzbudza ogromne emocje i poruszenie. Wszyscy spodziewali się, że będzie również uczestniczyła w wimbledońskim finale w niedzielę. 

Arystokratka pojawiła się tam w towarzystwie Meghan Markle i swoim zachowaniem oburzyła sporo osób, choć dla większości to, co zrobiła, było tylko kolejnym przejawem jej wrodzonej klasy. Kate zawsze wie, co jest najlepsze dla wizerunku brytyjskiej monarchii, którą od ślubu z księciem Williamem, godnie reprezentuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mistrzowskie zagranie księżnej 

Niedzielny finał turnieju tenisowego Wimbledon, był jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Szczególnie, że w ostatniej rundzie spotkali się zawodnicy rozstawieni z numerami 1 i 2, czyli Novak Djokovic i Roger Federer. Obecność rodziny królewskiej na takim wydarzeniu jest obowiązkowa, bo jest to najbardziej prestiżowy angielski turniej z długoletnią tradycją. 

Księżna Kate w tym roku została wytypowana do reprezentowania Windsorów na tegorocznym finale. Członków rodziny królewskiej na takich wydarzeniach obowiązuje określony protokół zachowań. Pewien mężczyzna zwrócił się do księżnej ze szczególnym prezentem, a mianowicie podarował jej biały dziecięcy bucik. Jak wiadomo, przyjmowanie takich podarków przez członków rodziny królewskiej bez wcześniejszej zapowiedzi jest niedozwolone. Księżna Kate zdecydowała się jednak przyjąć dar. Jak się później okazało, odważnym mężczyzną był sam Stan Smith - legenda amerykańskiego tenisa. Były sportowiec złożył na obuwiu swój autograf sprawiając, że ten prezent nabrał gigantycznej wartości. 

Niektóre osoby z brytyjskiego dworu były oburzone tym zachowaniem księżnej Kate i złe, że kolejny raz doszło do jawnego złamania protokołu, co w ostatnim czasie (głównie przez decyzje Meghan Markle) dzieje się zaskakująco często. Większość jednak bardzo doceniła otwartość i kulturę, jaką kolejny raz zaprezentowała żona księcia Williama i uznała jej zachowanie za przejaw jej klasy i dobrych manier. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Wiśniewski pokazał się z piękną kobietą! To znana gwiazda telewizji! Gwiazdor wyglądał jak zakochany nastolatek
  2. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  3. Były szef ochrony prezydenta przekazał policji ważną wskazówkę ws. Dawidka. Zwrócił uwagę na istotne szczegóły
  4. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
  5. Zdumiewające wieści ws. wizji Jackowskiego o Dawidku. Media podają, co zrobiły służby
  6. Dramatyczne informacje o babci Dawida Żukowskiego. Sąsiedzi ujawniają

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News