Informator z otoczenia rodziny królewskiej ujawnia: księżna Kate jest chora

Informator z otoczenia rodziny królewskiej ujawnia: księżna Kate jest chora Źródło: screen youtube.com/ODN

Księżna Kate podczas Tropping the Colour poczuła się nie najlepiej. Jak donosi informator z otoczenia rodziny królewskiej, wszystkiemu winna jest choroba księżnej, która niespodziewanie mocno dała jej się we znaki.

Księżna Kate, jako przyszła królowa Wielkiej Brytanii, musi brać udział w wielu imprezach i ważnych uroczystościach. Jedną z nich jest chociażby Tropping the Colour, które jest niczym innym, jak uroczystością z okazji urodzin królowej, obchodzoną co roku w czerwcu. Co ciekawe, królowa Elżbieta urodziny ma 21 kwietnia, ale obchodzi je jedynie z rodziną, a Tropping the Colour jest okazją do świętowania wraz z poddanymi i w otoczeniu kamer z całego świata.

Niestety to właśnie na tak ważnej uroczystości Księżna Kate poczuła się nie najlepiej. Informator związany z rodziną królewską wyznał, że jest to związane z jej chorobą, która miała również wpływ na przebieg ceremonii ślubnej Kate i Williama.

Na co choruje księżna Kate?

Księżna Kate na co dzień nie wygląda, jakby coś jej dolegało i rzeczywiście ciężko to stwierdzić na pierwszy rzut oka, ponieważ jej choroba objawia się w bardzo określonych sytuacjach. Okazuje się bowiem, że księżna bardzo źle znosi jazdę dorożkami i to właśnie w takich okolicznościach o sobie daje znać jej choroba lokomocyjna.

Każdy, kto choć raz się z nią zmagał, wie, jak potrafi uprzykrzyć niemalże każdą podróż. Jednak w niektórych przypadkach zdarza się, że chory źle reaguje jedynie na określoną formę lokomocji, a w przypadku Kate są to właśnie wszelkiego rodzaju wozy czy dorożki, które brytyjska rodzina królewska tak bardzo sobie upodobała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazuje, wszystkiemu winne są kołysania powozu, na które księżna reaguje wyjątkowo niedobrze, czego nie sposób było nie zauważyć podczas tegorocznej uroczystości. Niestety Katę podczas przejażdżki prawdopodobnie odczuwała znaczne mdłości i czuła się bardzo niekomfortowo.

 - Prawda jest taka, że księżna Cambridge bardzo choruje i nie lubi kołysania powozów. Martwiła się, że może ją zemdlić w każdej chwil - donosi informator.

Co ciekawe, nieprzyjemna dolegliwość przyszłej królowej miała również swoje odzwierciedlenie podczas jej ślubu i to właśnie z tego względu małżonkowie zdecydowali się na to, aby na ceremonie dotrzeć samochodem, a nie powozem, jak robi większość osób z królewskiej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
   2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
   3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
   4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

 

źródło: Kozaczek

Następny artykuł