Oficjalne: Bardzo smutne oświadczenie księżnej Kate ws. czwartego dziecka

Oficjalne: Bardzo smutne oświadczenie księżnej Kate ws. czwartego dziecka Źródło: .

Księżna Kate zszokowała wszystkich. Publicznie wypowiedziała się na temat tego, co będzie z jej czwartym dzieckiem i tego, jak do całej sprawy odnosi się jej mąż, książę William. Fani nie ukrywają smutku.

Księżna Kate przeszła samą siebie? Na spotkaniu z fanami niespodziewanie i publicznie wypowiedziała się o tym, czy planuje powiększyć swoją rodzinę. Wiadomo już czy jest szansa, aby Karolina, Jerzy i Ludwik doczekali się kolejnego członka rodzeństwa.

Księżna Kate bez żadnych ogródek powiedziała, co będzie z jej czwartym dzieckiem

W przeciwieństwie do księcia Harry'ego i Meghan Markle, księżna Kate wraz z mężem, księciem Williamem, postanowili spotkać się ze swoimi fanami oraz poddanymi. Wykorzystali wolny czas i pojechali do centrum pomocy osobom poszkodowanym w Bradford. Na miejscu czekały ich spotkania nie tylko z sympatykami, ale i z liderami różnych grup wyznaniowych i wspólnotowych w Khidmat Centre. To tam padły zastanawiające słowa.

Fan rodziny królewskiej, który jest autystyczny i niepełnosprawny - ma zespół DiGeorge’a, od razu zagaił księżną Kate i wdał się z nią w miłą rozmowę. Josh Macpalce przyznał się, że po narodzinach każdego dziecka wysyłał jej kolorowe kartki z życzeniami i gratulacjami. Bardzo chciał wiedzieć, czy ma zbierać pomysły na wykonanie kolejnej i wprost spytał, czy Brytyjczycy mogą spodziewać się czwartego dziecka.

- Nie sądzę, żeby William już tego chciał - odpowiedziała księżna Kate. Nikt nie wierzył własnym uszom.

Książę William jest już zmęczony tacierzyństwem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po słowach księżnej Kate nastał nerwowy szum, a potem wszystko wróciło do normy. Fani nie wiedzą, jak odbierać te słowa. Czy oboje nie chcą mieć już więcej dzieci, czy tylko książę William kategorycznie zaprotestował? Być może męczą go już dziesiątki obowiązków - tego szybko się nie dowiemy. Po rozmowie z fanem księżna Kate podziękowała za pogawędkę, uścisk i kartki.

Dzisiaj grzeje: 1. Niesamowicie zuchwała kradzież z warszawskiego hotelu. Jakim cudem nikt nie zauważył?
2. Media przemilczały sprawę. Zmarł uwielbiany bohater "Chłopaków do wzięcia"

Co ciekawe, również przy okazji przedostatniej wizyty w Bradford księżna Kate zasugerowała, że może niedługo nadejdzie czas na powiększenie rodziny. Wszystko przez to, że w lutym ubiegłego roku w tłumie podczas wizyty w Irlandii Północnej wypatrzyła kobietę z uroczym, 5-miesięcznym dzieckiem. Od dawna zastanawiała się, czy nie nadeszła już pora na kolejnego malucha - zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Dziś smutno przyznaje, że książę William mógłby nie być z tego powodu zadowolony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Ponad 20 tys. zł mandatu za brak jednej zmiany w samochodzie. Kierowcy muszą się pilnować
  3. Dagmara w końcu ujawniła. Nigdy nie chciała mówić o byłym mężu, teraz zdradziła kim i jaki był
  4. Najgorsza wiadomość. Nie żyje syn legendarnego artysty, koniec pewnej epoki
  5. Gorszych wiadomości dla emerytów być nie mogło. Nadchodzą czasy biedy i wysokich wydatków?  

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News