Pobił żonę i uciekł z miejsca zdarzenia, został aresztowany. Księżna Kate nigdy mu nie wybaczy

Pobił żonę i uciekł z miejsca zdarzenia, został aresztowany. Księżna Kate nigdy mu nie wybaczy Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Księżna Kate ma powody, aby do końca życia zapamiętać postępek agresywnego mężczyzny. Jego skandaliczne zachowanie oburzyło żonę księcia Williama, która zapewne nigdy nie przebaczy agresorowi. Jego historia łączy się z jej rodziną.

Księżna Kate może się pochwalić szczęśliwym i spokojnym życiem rodzinnym. Ona, William oraz gromadka dzieci darzą się miłością, którą można zaobserwować nawet podczas trwania oficjalnych uroczystości. Nie każda kobieta ma jednak takie szczęście. Bliska księżnej Cambridge osoba została pobita i porzucona przez męża. jej tragedia jest szczególnie bolesna dla monarchini. 

Gdy księżna Kate dowiedziała się o pobiciu była wstrząśnięta

Do tej pory mówiło się głównie o rodzinie Meghan Markle, która ostatnio miała pewne zatargi z prawem. Teraz jednak na jaw wyszła przykra prawda o krewnych żony Williama. Księżna Kate głęboko przeżyła informacje o zdarzeniu sprzed dwóch lat, kiedy to jej wuj, Gary Goldsmith, fatalnie potraktował swoją małżonkę. Wszystko zaczęło się bardzo niepozornie podczas powrotu z aukcji charytatywnej.

Gary i Julie-Ann Goldsmith wracali taksówką z imprezy dobroczynnej, gdy nagle zaczęli się kłócić. Spór przybierał na sile, a w końcu zamienił się w przepychankę. Wszystko widział kierowca, który później opowiedział, że już po opuszczeniu auta mężczyzna z ogromną siłą uderzył swoją towarzyszkę w twarz. Cios powalił ją na ziemię, a jej mąż miał wyglądać, jakby wpadł w szał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna Kate nie przebaczy

Po całym zdarzeniu gary Goldsmith wrócił do domu, zostawiając żonę na ziemi. Nie miał zamiaru jej pomagać ani tym bardziej nie martwił jej stanem. Za swoje zachowanie mężczyzna został oskarżony o stosowanie przemocy domowej i trafił do aresztu. Ta wyjątkowo przykra historia musiała poruszyć księżną Kate, bowiem dotyczy osób blisko z nią spokrewnionych. Można mieć pewność, że tak ohydnego zachowania nigdy nie wybaczy swojemu wujowi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

To kolejny przykład na to, że życie wyższych sfer tylko z pozoru jest bezproblemowe i wygodne. Nawet członkowie rodziny królewskiej muszą się zmagać z takimi problemami jak przemoc domowa czy zdrady, a społeczeństwo często idealizuje ich życie, w ogóle nie zdając sobie sprawy z rzeczywistości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News