Po tym, co powiedziała Meghan, księżna Kate nie chce jej znać. Szokujące doniesienia brytyjskich mediów

Po tym, co powiedziała Meghan, księżna Kate nie chce jej znać. Szokujące doniesienia brytyjskich mediów Źródło: youtube.com/ODN

Księżna Kate nadal jest skłócona z Meghan? Wszystko na to wskazuje, a konflikt narasta z dnia na dzień. Brytyjskie media codziennie zaskakują mieszkańców Wysp nowymi doniesieniami. Wynika z nich, że księżna Sussex i księżna Cambridge jeszcze długo się nie pogodzą.

Księżna Kate nadal nie zakopała wojennego toporu z Meghan Markle. Publiczne zachowania między nimi pokazują, że konfliktu nie ma i żaden problem nie istnieje. Obie członkinie brytyjskiego dworu mogą jednak grać pod publikę, a słowa Meghan Markle po raz kolejny uderzają w żonę Williama. Poszło o wizerunek.

Księżna Kate pojawiła się w 2016 roku na okładce Vogue. Meghan odpowiednio to skomentowała

Meghan Markle została poproszona o współtworzenie jednego z numerów magazynu Vogue. Przyjęła tę propozycję i jako pierwsza z rodziny królewskiej pracowała nad nowym wydaniem. Przygotowania do wrześniowego numeru pod jej okiem trwały aż 7 miesięcy. Tytułem przewodnim jest siła 15 wpływowych kobiet. Każdy spodziewał się, że Meghan Markle pojawi się wśród sylwetek na pierwszej stronie - prawda okazała się inna.

Żona księcia Harry'ego stwierdziła, że nie pojawi się na okładce, ponieważ byłoby to zbyt próżne, a dokładnie "zarozumiałe i samochwalcze". To ogromny cios w stronę księżnej Kate, ponieważ pojawiła się na pierwszej stronie w 2016 roku. Księżna Diana także miała kiedyś swoją okładkę. Żona księcia Williama może być wściekła. Meghan pośrednio nazwała ją próżną kobietą!

Obie panie próbują ukryć swój konflikt?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Kate oraz księżna Meghan były widziane razem podczas finału kobiecego Wimbledonu. Usiadły obok siebie, ale to nie wszystko - komentowały na bieżąco poczynania zawodniczek i nawet próbowały między sobą żartować, co zdradzały promienne uśmiechy. Czy to tylko granie pod publikę i próba uciszenia wścibskich tabloidów?

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Księżna Kate może być wściekła na Meghan oraz na jej męża za to, co powiedział właśnie w magazynie Vogue. Książę Harry wyznał, że Meghan będzie mieć tylko jedno dziecko, ponieważ zależy im na dobru planety i chcą walczyć z przeludnieniem. Zdecydowanie był to przytyk w stronę Kate Middleton, która przecież jest mamą trójki pociech. Takie publiczne uwagi nie wpisują się dobrze w wizerunek członkini rodziny królewskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News