Księżna Kate zostanie gwiazdą telewizji. Będzie miała swój własny program, przed ekranami zasiądą miliony

Księżna Kate zostanie gwiazdą telewizji. Będzie miała swój własny program, przed ekranami zasiądą miliony Źródło: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate zostanie gwiazdą telewizji. Postanowiła odreagować plotki o kryzysie w jej małżeństwie i wystąpić w programie. Już niedługo będziemy mogli podziwiać ją przed telewizorami.

Księżna Kate przechodzi ostatnio bardzo trudne chwile. Nieustannie plotkuje się o kryzysie w jej małżeństwie i zdradach Williama. Na pewien czas wycofała się z życia publicznego. Nie pokazywała się na oficjalnych wyjściach, ani nie uśmiechała do fotoreporterów. Na chwilę nawet wyjechała do matki. Teraz zdaje się mieć nowy sposób na chandrę. Angażuje się w wiele projektów i nie myśli o kryzysie.

Księżna Kate już niedługo podbije serca widzów w swoim nowym programie

Od niedawna na oficjalnym profilu pałacu Kensington można odnaleźć zdjęcia księżnej projektującej ogrody. Kate sadzi rośliny, rozmawia z ogrodnikami i planuje co jeszcze ma się pojawić na terenach zielonych. Zdaje się, że sprawia jej to ogromną przyjemność i ma do tego prawdziwy talent. Uśmiecha się częściej niż ostatnio. Radość mają też dzieci, które mogą się w wyszaleć na zewnątrz i nie przejmować etykietą. To własnie z myślą o dzieciach Kate postanowiła podjąć się kolejnego zajęcia. Już niedługo zostanie prezenterką w telewizji.

Księżna Kate poprowadzi najpopularniejszy brytyjski program dla najmłodszych 

Księżna ma się już niedługo pojawić w najnowszych odcinkach "Blue Peter". Jak podaje portal Mirror, zostanie nową prowadzącą tego popularnego programu. Jest to audycja dla najmłodszych, nadawana już od 1958 roku. Formuła programu nie zmieniała się przez lata. Można tam obejrzeć wywiady, rozmowy, konkursy, kącik kulinarny czy porady dotyczące rozwoju dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Kate, która ostatnio stała się miłośniczką ogrodu i natury, chciałaby swoim występem zachęcić dzieci do wychodzenia na dwór. Według niej, najmłodsi w dzisiejszych czasach spędzają za dużo czasu w domu z telefonami czy komputerami. Zjawisko to można zaobserwować już u najmłodszych i to najbardziej martwi księżną. Dodaje, że nie ma nic lepszego niż porcja ruchu na świeżym powietrzu.

Występ księżnej Kate jest już gorącym tematem na wyspach. Odcinki z jej udziałem pojawią się już w najbliższym czasie i szacuje się, że zgromadzą przed telewizorami miliony widzów. Najbliższy występ Kate już w czwartek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda podczas spotkania z Donaldem Trumpem skradła całe show. Wygląda lepiej niż Melania
  2. Na co chorowała Irena Szewińska? Przyczyny śmierci lekkoatletki
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News