Cały świat wściekł się na księżną Kate! "Nie ma nic wspaniałego w torturowaniu zwierzęcia"

Cały świat wściekł się na księżną Kate! "Nie ma nic wspaniałego w torturowaniu zwierzęcia" Źródło: Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate przeżywa ostatnio trudne chwile. Wiele mówi się o kryzysie w jej małżeństwie, a media dodatkowo plotkują o konflikcie z Meghan Markle. Jakby tego wszystkiego było mało, księżna, uchodząca do tej pory za wzór, została posądzona o znęcanie się nad zwierzętami.

Księżna Kate nie ma ostatnio łatwego życia. Tabloidy żyją informacjami o kryzysie w jej małżeństwie, a poddani plotkują o zdradzie, jakiej miał dopuścić się książę William. Każde jej zachowanie analizowane jest przez brytyjskie media. Ostatnio krytykowano ją za to, że była zbyt poważna podczas wojskowej parady i że założyła strój, w którym już dawniej wystąpiła. To nie koniec nieprzyjemności. Tym razem księżna Kate - zawsze uchodząca za wzór ulubienica poddanych - została oskarżona o maltretowanie zwierząt.

Księżna Kate strzyże owce. Dobrze się bawiła

Wszystko przez, wydawałoby się, niewinną wyprawę do jednego z gospodarstw w Północnej Kumbrii. Najwyraźniej piarowiec rodziny królewskiej uznał, że warto uspokoić nastroje i pokazać poddanym, że ze związkiem Kate i Williama wszystko w porządku. Wysłał więc książęcą parę na malowniczą farmę, gdzie spędzili czas w towarzystwie stadka pięknych owieczek i ich opiekunów.

Z materiałów opublikowanych na mediach społecznościowych wynika, że Kate i William dobrze się bawili na farmie Deepdale Hall. Pomagali tamtejszym zarządcom, rodzinie Brownów, w codziennych obowiązkach. Jednym z nich było strzyżenie owiec. Na Instagramie pojawił się film, gdzie widać, jak księżna Cambridge ścina wełnę jednemu ze zwierząt. Owca ułożona była w nienaturalnej pozycji, co wzbudziło oburzenie internautów, którzy uznali tę czynność za objaw znęcania się.

Internauci bezlitośni. "Nie ma nic wspaniałego w torturowaniu zwierząt"

Wśród komentarzy pod postem pojawiło się wiele negatywnych opinii. Jeśli wizyta u owiec miała poprawić atmosferę wokół książęcej pary, ten plan niekoniecznie zakończył się sukcesem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przykro mi, ale nie ma nic wspaniałego w torturowaniu zwierząt. Ile z tych jagniąt i owiec każdego roku jest mordowanych? To nieludzkie - czytamy w jednym z komentarzy.

- To jest złe na tak wielu poziomach. Ludzie muszą przestać zarabiać na krzywdzie zwierząt - pisze inny użytkownik Instagrama.

- To biedne zwierzę walczy, bo bycie do góry nogami sprawia mu ból i nie jest dla niego naturalną pozycją w czasie strzyżenia. Wygląda to na okrucieństwo wobec zwierząt - dodaje kolejny internauta.

Ludzie zauważają też, że w strzyżeniu nie ma nic złego, przeciwnie - zarośnięte owce cierpią. Obrońcy zwierząt ripostują, że księżna Kate nie jest osobą wykwalifikowaną do takich zajęć i przez to może zadawać owcy ból. Film był przez pewien czas zablokowany przez Instagram z powodu "drastycznej zawartości". Znów jest jednak dostępny - najwyraźniej administratorzy nie dopatrzyli się w akcie strzyżenia żadnych tortur.  

Zobacz także:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Bardzo smutny dzień. Ostatnie pożegnanie b. polskiego ministra i członka obrad Okrągłego Stołu
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News