Księżna Kate zapłakana, roztrzęsiona i wściekła. Nowe, szokujące doniesienia z brytyjskiego dworu

Księżna Kate zapłakana, roztrzęsiona i wściekła. Nowe, szokujące doniesienia z brytyjskiego dworu Źródło: Wikipedia/Carfax2

Księżna Kate bohaterką kolejnego skandalu na brytyjskim dworze. Wygląda na to, że wdała się w konflikt z kimś z rodziny królewskiej. W związku z tym była widziana zapłakana i wściekła. Pojawiły się szokujące doniesienia dotyczące tego wydarzenia.

Księżna Kate jest osobą, która uchodzi raczej za przykładną żonę dla księcia Williama i dobrą matkę dla książąt. Wygląda na to, że kolejny raz wdała się w konflikt z kimś z rodziny królewskiej. Awantura była bardzo poważna, a księżna wybiegła z płaczem. Znamy szczegóły tego dramatycznego wydarzenia. 

Księżna Kate skonfliktowana 

Księżna Kate kolejny raz jest w centrum zainteresowania za sprawą skandalu. Podobno podczas próby generalnej do uroczystego chrztu Archiego, doszło do wielkiej awantury. Księżna Cambridge mocno ją przeżyła i zalała się łzami. 

Osobą, z którą dotkliwie się pokłóciła była Meghan Markle. Mówi się, że obie panie nie przepadają za sobą i wygląda na to, że jest to prawda. Powód tej kłótni może się wydawać bardzo błahy, ale jeżeli chodzi o rodzinę królewską wszystkie nawet najmniejsze sprzeczki urastają do rangi dramatu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Konflikt pomiędzy księżnymi 

Kate Middleton bardzo rzadko spędza czas z Meghan Markle i wygląda na to, że między nimi nie ma wielkiej sympatii. Ostatnio media donosiły o konflikcie pomiędzy braćmi Williamem i Harrym, a teraz informują o sprzeczce pomiędzy ich żonami. 

Do wydarzenia doszło na próbie generalnej chrztu małego Archiego. Podobno księżna Sussexu zwróciła uwagę Kate za to, że ta próbuje skraść show i za bardzo skupia na sobie uwagę wszystkich zebranych. Tymi zarzutami doprowadziła księżną Kate do łez. Żona Williama wściekła i zapłakana opuściła błyskawicznie próbę. Mąż musiał długo uspokajać roztrzęsioną partnerkę. 

Była to kolejna sytuacja, w której Meghan Markle skrytykowała Kate. Księżna Cambridge często musi znosić przytyki żony księcia Harry'ego i zawsze reaguje na nie bardzo emocjonalnie. O konflikcie na brytyjskim dworze mówi również sporo zdjęcie, które zostało wykonane po ceremonii chrzcin Archiego. Widać, że zarówno Kate jak i William mają nienaturalne miny i w sztuczny sposób cieszą się z obecności na imprezie. Spór między księżnymi dzieli brytyjską rodzinę królewską na stronników Kate i sympatyków Meghan.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ewa Farna poruszyła cały internet TYM zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  2. Michał Wiśniewski OSZALAŁ! To, co powiedział przed tysiącami widzów do Dominiki Tajner po prostu nie mieści się w głowie! Fanom opadły szczęki
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy
     

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News