Księżna Kate odkrywa nieznane dotąd oblicze księżniczki Charlotte. Była szczera aż do bólu, będziecie zdumieni

Księżna Kate odkrywa nieznane dotąd oblicze księżniczki Charlotte. Była szczera aż do bólu, będziecie zdumieni Źródło: Instagram/ Kensington Palace

Księżna Kate, jak i cała brytyjska rodzina królewska, nieustannie jest w orbicie zainteresowań mediów. Każde pojawienie się książęcej pary wywołuje komentarze prasy. Ostatnio Kate spędza bardzo dużo czasu ze swoimi dziećmi. Zdradziła jaka naprawdę jest jej córka Charlotte.

Księżna Kate wydaje się świetnie sprawdzać w roli matki. Przypomnijmy, że ma razem z księciem Williamem trójkę dzieci George'a, Charlotte i Louisa. Para stara się spędzać z nimi bardzo dużo czasu i wychować ich na porządnych, inteligentnych ludzi. Ostatnio księżna Kate zdradziła jaka naprawdę jest jej 4 letnia córka. 

Księżna Kate szczerze o Charlotte

Księżna Kate bardzo dużo uwagi poświęca swoim dzieciom. Chce mieć wpływ na to jakimi osobami staną się kiedy dorosną. W tej relacji kładzie ogromny nacisk na rozmowę i wymianę myśli. Dzięki temu zna swoje dzieci lepiej niż ktokolwiek inny. 

Dzieci książęcej pary wzbudzają ogromne zainteresowanie społeczeństwa i każdy ich gest jest interpretowany i omawiany na wiele różnych sposobów. Księżna Kate wypowiedziała się ostatnio na temat swojej 4 letniej córki. Szczerze wyjawiła jaka jest naprawdę w pałacu, tylko w gronie rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka naprawdę jest Charlotte

Cała książęca rodzina wybrała się niedawno na farmę Brownów w hrabstwie Cumbria, po to, żeby podyskutować o problemach i wyzwaniach związanych z brytyjskim rolnictwem. Podczas tej wyprawy pojawiły się również inne tematy. Księżna Kate zaprzyjaźniła się z tamtejszymi kobietami. Panie zaczęły szczerze rozmawiać o swoich pociechach. 

Księżniczka Charlotte 2 maja skończyła 4 lata i niedługo wybiera się do szkoły St Thomas’s Battersea, do której obecnie uczęszcza jej brat George. Dziewczynka podobno nie może się doczekać początku edukacji. Mała Charlotte jest niezwykle czarującą osobą, na co zwracają uwagę wszyscy, którzy przebywają w jej otoczeniu. Jedna z mam obecnych na spotkaniu z książęcą parą zapytała Kate, czy dziewczynka zawsze jest taka grzeczna i spokojna.

-Jako że sama jestem matką, spytałam księżną o jej dzieci i podkreśliłam, jak bardzo wszyscy jesteśmy pod wrażeniem uroku księżniczki Charlotte. Odpowiedziała: Tak, jest bardzo urocza, ale ma też swoją drugą, bardziej zadziorną stronę - tak całe zdarzenie opisuje rozmówczyni Kate. 

Nie wiadomo, co dokładnie miała na myśli, ale można przypuszczać, że dziewczynka poza tym, że jest urocza, ma silny charakter i własne zdanie. Wychowuje się razem ze swoimi braćmi, więc pewnie oni również mają wpływ na zachowanie księżniczki. Dziewczynka niedługo idzie do szkoły, więc konfrontacja z innymi dziećmi może wyzwolić w niej bardziej niegrzeczną stronę. Brytyjskie media są przekonane jednak o tym, że mimo dziecięcych wybryków, Charlotte wyrośnie na piękną i inteligentną młodą damę. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

 Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu