Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi

Księżna Kate musiała interweniować. Jej synek zaczął publicznie wkładać to do buzi Źródło: Instagram/Kensington Palace

Księżna Kate przechodzi ostatnio bardzo trudny okres w swoim życiu. Uśmiech przynosi jej jednak najmłodszy syn, Louis. Chłopiec zaczął mocno dokazywać i robić coś, czego mu nie wypada, co wywołało nagłą interwencję Kate.

Księżna Kate nie ma w ostatnim czasie lekko. Jej rodzinę co chwilę atakują przykre wydarzenia i chorobliwe wręcz zainteresowanie mediów ich życiem prywatnym. Teraz najgorętszym tematem jest romans księcia Williama i rozpad jego małżeństwa. Mimo tych przykrych doniesień, księżna stara się w każdej sytuacji zachować godnie. Podczas ostatniego publicznego wyjścia miała z tym małe problemy, a wszystko za sprawą małego Louisa.

Księżna Kate przeżywa ostatnio trudne chwile

Księżna Kate przeżywa ostatnio trudny okres w swoim życiu. Od miesięcy regularnie pojawiają się doniesienia na temat rozpadu jej małżeństwa z księciem Williamem. Podobno William notorycznie zdradza swoją małżonkę, a zaczął to robić gdy byli jeszcze narzeczeństwem. Na dodatek kochanką monarchy jest najlepsza przyjaciółka Kate, Rose Hanbury. Na wizerunku idealnego związku pojawiła się rysa.

Księżna Kate stara się zachować spokój i przy okazji każdego publicznego wyjścia trzyma swoje emocje na wodzy. Nie daje po sobie poznać, jak bardzo musi ją boleć zamieszanie wokół jej rodziny.

Dodatkowych zmartwień mogły jej przysporzyć plotki na temat jej najmłodszego dziecka, Louisa. Książę nie jest zbyt często pokazywany publicznie. Z tego względu media wymyśliły historię, jakoby Louis cierpiał na jakąś poważną chorobę, której rodzina królewska się wstydzi. Nic bardziej mylnego. Mały chłopiec jest zdrów i znów skradł serca wszystkich podczas obchodów urodzin królowej. 

Mały Louis ma brzydki nawyk, którego nie mieli George i Charlotte

Mały Louis dzielnie towarzyszył swoim rodzicom i rodzeństwie podczas obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Chłopczyk zachowywał się bardzo grzecznie, jednak tylko do pewnego momentu. Gdy rodzina wyszła na balkon pokazać się Brytyjczykom, Louis zaczął mocno dokazywać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najpierw tylko się uśmiechał i robił miny, później zaczął entuzjastycznie machać do zgromadzonego tłumu. Na koniec włożył do buzi kciuk, którego zaczął ssać. Wywołało to śmiech nawet u przybitej ostatnio Kate. Księżna musiała zareagować i wyperswadować synowi taki nawyk, jednak chłopiec nie dawał za wygraną. 

Brytyjskie i zagraniczne media od paru dni rozpisują się tylko o tym incydencie, nazywając go słodkim i uroczym. Wszyscy zauważyli, że po raz pierwszy od dawna cała rodzina królewska była uśmiechnięta.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem
  2. Joanna Liszowska była zaręczona ze znanym polskim aktorem. Ona miała 24-lata, on prawie 40
  3. Biedronka zmieniła sposób płatności! Starsze osoby mocno się zdziwią
  4. Janowski o nowej odsłonie "Jaka to melodia". Tego się nie spodziewaliśmy
  5. Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję
  6. Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

 Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News