Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate od kilku miesięcy nieustannie jest na językach milionów ludzi. Dużo mówi się zarówno o jej rzekomym rozwodzie, jak i o czwartej ciąży. Księżna przez długi czas nie odnosiła się do plotek, jednak w ostatnim czasie miała okazję do tego, by wreszcie wyznać całą prawdę.

Księżna Kate, ku uciesze wielu osób, wreszcie odpowiedziała na poruszaną od kilku miesięcy kwestię. Jej wypowiedź na temat kolejnej ciąży okazała się niezwykle krótka, jednak w tym wypadku nie trudno jest domyślić się, co dama dworu chciała dokładnie przekazać. W końcu spekulacje się zakończą, bo sprawa jest jasna. Zadziwiająca jest jedynie reakcja księcia Williamia, której wielu z pewnością się nie spodziewało. 

Księżna Kate znów zostanie mamą?  

Kate i William są obecnie rodzicami trójki dzieci: księcia Georga, księżniczki Charlotte i najmłodszego księcia Louisa. Choć malec dopiero skończył rok, ludzie na całym świecie już od kilku miesięcy dociekają, czy księżna czasem nie jest już w czwartej ciąży. Niejednokrotnie w sieci pojawiały się zdjęcia, na których wyraźnie zostaje zaznaczony rzekomy brzuszek Kate. Choć przez ten cały czas plotek w tej kwestii pojawiło się całe mnóstwo, księżna ani jej mąż dotychczas nie wypowiadali się na ten temat. 

Przełom nastąpił jednak w ostatnim czasie, gdy Kate wybrała się do Irlandii, gdzie spotkała się z jednym ze swoich wielbicieli. Choć początkowo rozmowa na to nie wskazywała, mężczyzna postanowił być bardzo bezpośredni i bez ogródek zapytać swoją ulubienicę, czy wraz z Williamem planują czwarte dziecko. Księżna krótko skwitowała cały temat i rozwiała wszelkie wątpliwości. 

- Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony - odpowiedziała. 

Mimo że Kate nie powiedziała tego wprost, nie trudno domyśleć się, że wcale nie jest w ciąży i co więcej, kolejny ich potomek nie pojawi się w najbliższym czasie na świecie. Zdaniem niektórych, jej wypowiedź wskazuje również na to, że między księżną i Williamem rzeczywiście nie dzieje się najlepiej, co również jest tematem ostatnio bardzo często poruszanym przez media. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małżeństwo Kate i Williama wisi na włosku 

Zapewne nie trzeba nikomu przypominać o doniesieniach, jakie już od jakiegoś czasu obiegają media na całym świecie. Zgodnie z nimi, książę miał zdradzać swoją żonę, o czym ta doskonale wie. Ponoć nie tak dawno syn Diany przyznał się małżonce, że nie jest szczęśliwy w małżeństwie, a ta wyprowadziła się z Pałacu. Niedługo później, para pojawiła się na dworskim bankiecie, jednak cały wieczór spędzili osobno, wyraźnie unikając konfrontacji. Brytyjczycy martwią się, czy małżeństwo przetrwa, oficjalne komentarze w tej sprawie jednak wciąż się nie pojawiają. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

Źródło: jastrzabpost

Następny artykuł