W sieci pojawiło się stare nagranie księżnej Kate. Nie znaliśmy jej od tej strony

W sieci pojawiło się stare nagranie księżnej Kate. Nie znaliśmy jej od tej strony Źródło: Twitter/The Cambridges

Księżna Kate przyzwyczaiła nas do bycia idealną reprezentantką brytyjskiej rodziny królewskiej. Widujemy ją głównie podczas oficjalnych uroczystości. W sieci pojawiło się właśnie nagranie, na którym żona księcia Williama prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie.

Księżna Kate jest dumą brytyjskiej rodziny królewskiej i dla wielu Brytyjczyków wzorem idealnej kobiety, która jest inteligentna, piękna i godnie reprezentuje cały naród. W Internecie pojawiło się właśnie nagranie pokazujące arystokratkę w zupełnie innym świetle.

Księżna Kate w odsłonie, w której jej jeszcze nie widziano

Księżna Kate jest osobą wykształconą i posiadającą wiele talentów. To nagranie z dawnych lat udowadnia, że posiada ich jeszcze więcej niż wszyscy myśleli. Takiej żony księcia Williama nie znał nikt. Pochodzi z czasów kiedy Middleton miała zaledwie 11 lat. 

Stare nagranie pojawiło się za pośrednictwem mediów społecznościowych na koncie "Teatime with the Cambridges". Można na nim podziwiać księżną Kate występującą na scenie jako aktorka w szkolnym spektaklu. Mało kto wiedział, że członkini rodziny królewskiej jest osobą aż tak wszechstronnie utalentowaną.

Księżna Kate pokazuje swój talent na zaskakującym nagraniu

Filmik pochodzi ze szkolnego przedstawienia słynnego "My Fair Lady". 11-letnia Kate wcieliła się w spektaklu w rolę Elizy Doolittle. Mała Kate Middleton śpiewająca piosenkę "Wouldn't It Be Loverly" jest z pewnością zaskakującym widokiem. Arystokratka przyzwyczaiła bowiem wszystkich do zupełnie innego wizerunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widać, że już w dzieciństwie była dziewczynką pełną uroku i gracji. Internauci nie mogą uwierzyć w to, że 11-latką na filmie jest żona księcia Williama. Nagranie zostało do tej pory odtworzone prawie 32 tys. razy. Ludzie są zachwyceni talentem wokalnym księżnej i nie szczędzą jej komplementów odnośnie umiejętności aktorskich. Ciekawe, jakie zdanie na ten temat ma Meghan Markle, która zawodowo zajmowała się aktorstwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę

Nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek zobaczymy księżną na scenie jako artystkki. Trzeba przyznać, że wizerunek rozśpiewanej dziewczynki, jest daleki od tego, do czego przyzwyczaiła nas przez lata obecności na brytyjskim dworze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Anna Mucha pokazała się bez makijażu, ale wszyscy patrzyli tylko na jej odkrytą pierś. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News