Księżna Kate uśmiecha się już tylko na zdjęciach. Ujawniono przygnębiającą prawdę o jej mężu

Księżna Kate uśmiecha się już tylko na zdjęciach. Ujawniono przygnębiającą prawdę o jej mężu Źródło: youtube.com/ABC News

Księżna Kate nie może mówić o małżeńskim szczęściu. Arystokrata, która jeszcze do niedawna wydawała się szczęśliwą żoną i matką, przeżywa wielki kryzys związany ze swoim małżeństwem. A wszystko przez zachowanie Williama, który skrywa przed swoim dworem wielką tajemnicę.

Księżna Kate coraz częściej wygląda na przygnębioną. Żona Williama nie udziela się w mediach, ucieka przed dziennikarzami i na dworze spędza coraz to więcej czasu samotnie. Jej małżeństwo, które miało być bajką i prawdziwym spełnieniem bajki o Kopciuszku, w zetknięciu się z rzeczywistością chyli się ku upadkowi. A wszystko przez zachowanie Williama, który skrywa przed kamerami swoje drugie, nieznane oblicze.

Księżna Kate ma dość małżeństwa. William nie umie się wyzbyć swoich zwyczajów

Księżna Kate wydaje się mieć ostatnimi czasy wielkie problemy z tym, że jej mąż nie jest monogamistą. Kate od samego początku miała wiedzieć, że nie będzie jedyną osobą w życiu swojego ukochanego, ale to akceptowała. Jednak po tylu latach związku radzi sobie z tym coraz gorzej i nie może się pogodzić ze stylem życia ukochanego.

- Zawsze oglądał się za kobietami. I to znacznie bardziej niż Harry, który ma łatkę rodzinnego playboya. To jest coś, o czym Kate wiedziała i akceptowała to - to była część umowy - mówiła prosząca o anonimowość informatorka z otoczenia Kate.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dojdzie do rozwodu?

Nie da się ukryć, że taka sytuacja może doprowadzić do większego zamieszania na dworze. William nigdy nie przyznawał się do swojego upodobania i stara się mieć jak najlepszy PR. Ta dworska tajemnica jest ponoć znana wszystkim jego współpracownikom, którzy raz po raz nakrywają księcia na romansowaniu z innymi kobietami.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny lek dla dzieci pilnie wycofany ze sprzedaży. Każdy może mieć go w swojej apteczce
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Po 13 latach fani wciąż ją opłakują

Nie da się ukryć, że doniesienia brytyjskich mediów na temat stanu małżeństwa Kate są przerażające. Czy kobieta powie w pewnym momencie "dość" i odejdzie? Tak trudna decyzja wymaga wielkiego charakteru i zachowania się tak, jak matka Williama, która zostawiła Karola przez jego liczne zdrady.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl pokazał wyniki. Sieć ujawnia też płace, ich wysokość może Cię mocno zdziwić
  2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć
  3. Kiedy ten noworodek się urodził, w ogóle nie wyglądał jak inne dzieci. Nawet własna matka się go panicznie bała
  4. Smutne wiadomości obiegły media, to wielka strata dla Polaków. Nie żyje Z. Szostak
  5. Ciężarna 19-latka została zbiorowo zgwałcona. Ojciec jej dziecka nie żyje

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł