Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki

Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate udała się wraz z rodziną na wyścigi żeglarskie, gdzie bawili się naprawdę świetnie. W pewnej chwili mała Charlotte zrobiła coś, co niezwykle zaskoczyło nie tylko fotoreporterów, ale przede wszystkim jej mamę. Żona Williama w kilka sekund zrobiła się cała czerwona.

Księżna Kate stara się uczyć swoje dorastające pociechy dworskiej etykiety. Szczególny nacisk jest nakładany na 6-letniego Georga, jednak i jego młodsza siostra, jako młoda dama, jest uczona odpowiedniego zachowania. Z uwagi na wiek pociech, pewnych zachowań rodzice nie są w stanie jednak przewidzieć, dlatego ta sytuacja zaskoczyła absolutnie wszystkich. 

Księżna Kate z rodziną na wyścigach żeglarskich 

Kilka dni temu cała książęca rodzina Cemridge zjawiła się na regatach o Puchar Króla w Cowes. Kate i William byli ambasadorami całego wydarzenia i swoim wizerunkiem promowali aktywny tryb życia. Członkowie rodziny królewskiej bawili się świetnie, a zgromadzeni Brytyjczycy z miłą chęcią podziwiali najmłodszych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

6-letni George, choć zazwyczaj uchodzi za najśmielszego, niezwykle zawstydził się, gdy zobaczył szerokie grono fotoreporterów. Malec najwyraźniej chciał ich odstraszyć, dlatego zaczął stroić groźne miny. Dopiero gdy u jego boku pojawiła się Kate, książę uraczył paparazzi uroczym śmiechem.  

Łobuzerski wyczyn Charlotte. Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu 

Równie wielką gwiazdą tego dnia była siostra George'a - 4-letnia Charlotte. Brytyjczycy nie mogą wyjść z podziwu, jak szybko rośnie księżniczka i przede wszystkim, jak bardzo podobna jest do królowej Elżbiety II. Gdy tylko mają ku temu okazję, z wielką przyjemnością ją podziwiają i tym razem nie było inaczej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
 2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

Wiele wskazuje jednak na to, że Charlotte nie odwzajemniła radości i wcale nie cieszyła się na ich widok. W pewnym momencie, Kate chciała, by 4-latka pomachała do zgromadzonych, co jest nieustannie praktykowane przez członków rodziny królewskiej. Rzeczywiście, dziewczynka wykonała gest w ich stronę, ale zupełnie inny, niż oczekiwała mama.

Niespodziewanie Charlotte pokazała wszystkim język, co wprowadziło księżną w zakłopotanie. Żona Williama w sekundę zrobiła się czerwona i z uśmiechem na twarzy przywróciła córkę do porządku. Poddani jednak nie czuli się urażeni takim zachowaniem małej księżniczki i przyjęli jej wybryk ze śmiechem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie prosto ze szpitala. Fani zdruzgotani
  2. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, na która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Źródło: plotek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News