Szokujące doniesienia o kochance Williama. Przez romans z księciem jej małżeństwo legło w gruzach?!

Szokujące doniesienia o kochance Williama. Przez romans z księciem jej małżeństwo legło w gruzach?! Źródło: YouTube - ODN

Księżna Kate przeżywa ostatnio trudne chwile. Zdaniem brytyjskich mediów żona księcia Williama wyprowadziła się do swojej matki po licznych kłótniach z mężem. Teraz poznajemy wiadomości na temat romansu syna księżnej Diany.

Księżna Kate ma spory problem w związku z najnowszymi informacjami na temat romansu księcia Williama. Ostatnio pojawiły się szokujące wiadomości dotyczące kontaktów syna księżnej Diany z pewną kobietą, które wywołały wielkie poruszenie w Wielkiej Brytanii. Nikt nie spodziewał się, że uchodzący za spokojnego przedstawiciel rodziny królewskiej dopuści się zdrady.

Jego małżeństwo z Kate Middleton wyglądało na szczęśliwe, jednak prawda okazuje się zupełnie inna. Wiele wskazuje na to, że księżna Kate wcale nie czuje się w swoim małżeństwie tak dobrze, jak mogłoby się wydawać. Niektórzy sądzą nawet, że jej małżeństwo może legnąć w gruzach. Nieprawdopodobne informacje na temat romansu księcia Williama obiegają sieć, a obecnie wiemy o nim coraz więcej.

Księżna Kate ma problemy rodzinne

W ostatnim czasie ukazały się szokujące wiadomości o nowej miłości księcia Williama. Miała nią być Rose Hanbury, która jest wieloletnią przyjaciółką Kate Middleton. Księżna dowiedziała się ponoć o całej sytuacji i natychmiast zażądała wykluczenia kobiety z elit towarzyskich. Problem w tym, że jest ona żoną Davida Cholmondeleya, jednego z markizów, w związku z czym nie jest to takie proste.

Gdy Donald Trump odbywał wizytę w Wielkiej Brytanii, w pałacu Buckingham zjawiła się zarówno Rose, jak i Kate wraz ze swoim mężem. Obie kobiety starały się jednak unikać swojego towarzystwa, co może wskazywać na fakt, że romans Williama z żoną markiza nie jest jedynie wymysłem dziennikarzy. Media zwróciły uwagę na jeszcze jeden szczegół.

Księżna Kate dowiedziała się o zdradzie męża

Dziennikarze zwrócili uwagę na fakt, że na palcu Rose Hanbury nie znajduje się już obrączka. Wiele osób zszokowało to doniesienie i nie są pewni, jak to rozumieć. W mediach pojawiły się informacje, że mąż kochanki Williama bardzo źle przyjął wiadomości o romansie, a ich małżeństwo wisi już na włosku. Dodatkowo zauważają, że gdyby informacje o zdradzie Williama były nieprawdziwe, mąż Rose Hanbury nie miałby powodu, żeby ją zostawiać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecnie nie wiadomo, co zamierza zrobić księżna Kate, choć możemy być pewni, że nie jest to dla niej łatwa sytuacja. Księżna nie przechodziła jeszcze przez takie problemy w swoim małżeństwie. Brytyjska prasa poinformowała również, że Kate chce rozwodu, jednak na rozstanie z mężem nie pozwala jej królowa Elżbieta. 

Pogłoski mediów podsyciły jeszcze bardziej zdjęcia z urodzin królowej, które zdaniem wielu są dowodem na trwający w małżeństwie konflikt. Zarówno Kate jak i William mieli mieć naburmuszone miny i utrzymywać między sobą chłodny dystans.

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu