Ujawniła prawdę o księżnej Kate. Szczegół, który umknął wszystkim teraz wywołał poruszenie

Ujawniła prawdę o księżnej Kate. Szczegół, który umknął wszystkim teraz wywołał poruszenie Źródło: Wikimedia Commons/carfax2

Księżna Kate jest niewątpliwie wzorem piękna dla wielu kobiet na całym świecie, jednak ostatnio pewna ekspertka zauważyła pewien istotny szczegół w jej wyglądzie. Do tej pory nikt nie miał o tym pojęcia.

Księżna Kate ostatnio - w związku z doniesieniami na temat jej rzekomego rozwodu - jest po raz kolejny na ustach całego świata. Mimo że żoną księcia Williama jest już od 8 lat, to dopiero teraz udało się wychwycić pewien detal w wizerunku księżnej. Szczegół zauważyła polska lekarka.

Księżna Kate i jej wielki sekret. Długo trzeba było czekać, aby ktoś to zauważył

Pewną nienaturalność w twarzy Kate dostrzegła członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Jest nią Anna Adamczyk, polska lekarka prowadząca profil na Instagramie o nazwie "Lekarka w wielki mieście". Zamieściła ostatnio na swoim Instastory zdjęcie, gdzie spostrzegła nienaturalny wyraz twarzy Kate Middleton.

- Ktoś tu niedawno robił botox - napisała lekarka. 

Anna Adamczyk zauważyła, że czoło Kate - mimo uniesionych brwi - jest idealnie gładkie, co dla ekspertki jednoznacznie świadczy o korzystaniu przez księżną z medycyny estetycznej. Przed upływem czasu nie chroni nawet przynależność do brytyjskiej rodziny królewskiej. 37-letnia żona księcia Williama chce zachować młody wygląd jak najdłużej, zapewne dlatego decyduje się na takie zabiegi.

Internauci komentują ujawnienie tajemnicy księżnej Kate

Reakcje na informacje, że księżna Kate korzysta z botoksu, były różne. Kilku internautów zwątpiło w to, czy faktycznie Middleton korzysta z medycyny estetycznej.

- Grafik pojechał fotoshopem po czole. Ten fragment jest jaśniejszy, bo zaimportował pixel z innej części twarzy - napisał jeden z komentujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kurze łapki przy oczach - są! Bruzdy mimiczne - są! Zmarszczki na czole - nie widać zza kapelusza! Czyli nie botoksowała się! Zapomniałaby o zbotoksowaniu 'kurzych łapek' i bruzd mimicznych?! - napisał inny komentujący.

Niektórzy uważali, że to sprawa księżnej, inni twierdzili, że monarchini niepotrzebnie się postarza, bo takie zabiegi nie są jej nawet potrzebne.

- No i co z tego? Czuje potrzebę, to sobie czoło zbotoksowała. Pani doktor, pani z pewnością też, proszę się przyznać - napisał komentujący.

- Stosuje ten botoks czy nie i tak wygląda dużo poważniej niż ma lat. Moim zdaniem o 10 lat - skomentował internauta.

Niezależnie jednak od reakcji, wiadomość ta zaskoczyła wszystkich. Rodzina królewska bardzo niechętnie mówi o stosowanych przez siebie zabiegach, a żaden z członków nigdy w żadnym wywiadzie nie powiedział słowa o detoksie. 

Źródło: Instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Miał się rozpłakać? Gdy wielki polski artysta, 85-letni Jan Kobuszewski, poznał kwotę emerytury, machnął na ZUS ręką
  6. Różnica wysokości emerytury Rynkowskiego i Wałęsy to przepaść. Mocne zaskoczenie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu