Księżna Kate chciała zabłysnąć przed Brytyjczykami w żółtej stylizacji. Nie wyszło

Księżna Kate chciała zabłysnąć przed Brytyjczykami w żółtej stylizacji. Nie wyszło Źródło: Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate wzięła udział w uroczystych obchodach urodzin królowej Elżbiety. Ostatnio wypominano jej poważne zachowanie i nieoryginalną kreację, tym razem chciała więc zachwycić poddanych. Starania te nie zdały się na nic, księżna znalazła się w cieniu...

Księżna Kate wciąż jest uwielbiana przez poddanych, każdy jej krok nadal śledzą brytyjskie media, jej kreacje stale stanowią wzór gustu dla wielu kobiet. Nie da się jednak ukryć, że tą popularnością księżna Cambridge musi się ostatnio dzielić z Meghan Markle. Amerykańska aktorka z przytupem wkroczyła do rodziny królewskiej. 

Księżna Kate w cieniu Meghan. Jej powrót zachwycił poddanych 

Meghan Markle budzi wiele emocji, głównie przez swoje swobodne podejście do tradycji. Jej zachowanie niejednokrotnie zaskakiwało nie tylko poddanych, lecz także innych członków rodziny, w tym samą królową. Przykładem może być sytuacja, gdy po urodzeniu syna Archiego odmówiła zaprezentowania go przed szpitalem. Ponoć oburzyło to Elżbietę II, jednak inne źródła podają, że to właśnie Meghan jest przez wiekową monarchinię faworyzowana kosztem dawnej ulubienicy - Kate.

Księżna Kate musi przywyknąć, że ostatnio jest w cieniu księżnej Sussex. Mimo wszystko, stara się wypełniać swoje obowiązki jak zwykle. Podczas obchodów urodzin królowej Elżbiety, zaprezentowała starannie przygotowaną, elegancką żółtą kreację, a podczas podróży karetą szeroko uśmiechała się i machała do poddanych. Jednak to nie ona przykuwała uwagę obserwujących, a siedząca naprzeciwko Meghan.

Poddani byli zachwyceni, ponieważ było to pierwsze dłuższe publiczne wystąpienie Markle od czasu urodzenia dziecka. Gdy Archie przyszedł na świat, księżna zniknęła z życia publicznego. Nie mogła jednak przegapić tak uroczystej okazji. Zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na obchodach. Z szerokim uśmiechem pozowała do tradycyjnego rodzinnego zdjęcia na balkonie Pałacu Buckingham.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urodziny królowej Elżbiety. To najdłużej panująca brytyjska monarchini

Choć Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia, to urodziny monarchini tradycyjnie obchodzi się w czerwcu. Wszystko z powodu pogody. XVIII-wieczny król Jerzy II urodził się w październiku, lecz wtedy londyńska aura nie rozpieszcza, postanowił więc przenieść swoje święto na bardziej słoneczny miesiąc. Od tego czasu królewskie urodziny obchodzone są w Anglii właśnie w czerwcu. Dzień ten nosi nazwę Tropping the Colour, a jednym z jego stałych elementów jest parada wojskowa.

W tym roku Elżbieta II skończyła 93 lata. Na brytyjskim tronie zasiada od 67 lat, co sprawia, że jest teraz najdłużej panującym angielskim władcą w historii.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu