Córka księżnej Kate miała tylko jedno marzenie na zbliżające się święta. Jej ojciec powiedział stanowcze nie

Córka księżnej Kate miała tylko jedno marzenie na zbliżające się święta. Jej ojciec powiedział stanowcze nie Źródło: Wikimedia Common

Księżna Kate otrzymała przesyłkę, która miała trafić do Laponii. W listach do św. Mikołaja jej dzieci wyznają, czym chciałyby zostać obdarowane na nadchodzące święta. Życzenie małego George'a zostanie spełnione, natomiast księżniczki Charlotte - niestety nie. Jej tata, książę William, nie wyraził na to zgody.

Księżna Kate przeczytała listy, które George i Charlotte zaadresowali do Świętego Mikołaja. Dzieci ze szlachetnych rodzin potrafią mieć bardzo wysokie wymagania. Tak okazało się w przypadku świątecznego życzenia księżniczki Charlotte. Niestety, w tym roku na pewno nie zostanie ono spełnione. Rodzice za bardzo boją się o bezpieczeństwo ich pociechy.

Księżna Kate trafiła na listy dzieci do Świętego Mikołaja

W Anglii wszystkie królewskie budynki, w tym Pałac Buckingham i zamek w Windsorze, zostały już udekorowane świątecznymi ozdobami. Pojawiła się nawet ogromna choinka. Dzieci pary książęcej Williama i Kate z okazji Bożego Narodzenia dostają upominki z całego świata, jednak rodzice zdecydowali, że wszystkie te prezenty trafią na cele charytatywne. Na gwiazdkę dzieci otrzymają wyłącznie prezenty przygotowane przez mamę i tatę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Listy książąt napisane do Świętego Mikołaja trafiły do rąk księżnej Kate, która przeczytała życzenia dzieci. Księżniczka Charlotte w tym roku zaskoczyła wszystkich. Chce być jak babcia, Elżbieta II. Z racji tego, że królowa uwielbia konie, dziewczynka zażyczyła sobie prawdziwego kucyka. Książę William w trosce o bezpieczeństwo córki stanowczo jednak odmówił. Uznał, że Charlotte nie jest jeszcze gotowa na taki prezent. Być może w przyszłości to marzenie się spełni, ale póki co księżniczka dostanie pod choinkę zabawkowe centrum jeździeckie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Co dostanie książę George?

Najstarszy synek książęcej pary miał bardziej przyziemne marzenie - zażyczył sobie nową rakietę tenisową i stół do gry w piłkarzyki, które z pewnością otrzyma. Poza tym William i Kate podarują dzieciom dodatkowy, wspólny prezent - zabawkową kuchnię. Rodzice liczą, że rozwiną w ten sposób ich kulinarne zainteresowania. Mają nadzieję, że pociechy będą zadowolone z tegorocznych prezentów gwiazdkowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  3. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  4. Biedronka i Auchan będą otwarte we wszystkie niedziele? Mogą skorzystać z wytrychu
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News