Burza po poście księżnej na Instagramie. Kate potwierdziła, że między nią a Williamem jest bardzo źle?!

Burza po poście księżnej na Instagramie. Kate potwierdziła, że między nią a Williamem jest bardzo źle?! Źródło: Instagram/kensingtonroyal

Księżna Kate znalazła się w centrum zainteresowania światowych mediów. Doniesienia o kryzysie w jej małżeństwie nie cichną, przeciwnie - każde jej zachowanie jest teraz wnikliwie analizowane. Zdjęcie opublikowane właśnie na Instagramie może być dowodem na to, że te plotki mogą okazać się prawdziwe.

Księżna Kate i książę William przechodzą teraz trudne chwile. Zawsze uchodzili za zgodne i szczęśliwe małżeństwo, ale ostatnie miesiące pełne są niepokojących doniesień o kryzysie w ich związku. Brytyjskie media analizują każde zachowanie Kate, by zyskać dowód na potwierdzenie tych kontrowersyjnych i zadziwiających plotek. Wszystko wskazuje na to, że post, który zostały opublikowany na oficjalnym Instagramie pary książęcej, mówi więcej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. 

Księżna Kate jest smutna. Dowód na Instagramie

Zdjęcia przedstawiają Kate na wojskowej paradzie Beating Retreat. Media skupiły się jednak nie na ujęciach przedstawiających szkockich dudziarzy czy fajerwerki. Wnikliwie oceniono zdjęcie przedstawiające samą księżną i skupiono się na dwóch elementach - jej kreacji i nastroju.

Księżna Kate słynie z perfekcyjnie dobranych kostiumów - pod tym względem jest wzorem dla kobiet na całym świecie. I tym razem jej ubiór jest nienaganny, problem tkwi jednak w jednym szczególe - uważni obserwatorzy dostrzegli, że ten jasny płaszcz księżna nosiła już przy innej okazji. Być może to troski sprawiły, że przestała zwracać szczególna uwagę na swoje stylizacje, które zawsze przecież były nienaganne. 

Co gorsza, księżna Kate wyglądała po prostu na niezwykle smutną. Znana z pięknego uśmiechu, tym razem prezentowała się wyjątkowo poważnie. Czy przyczyną zadumy były problemy małżeńskie? Smutek na twarzy Kate szybko zauważyli także internauci. Pod postem pojawiła się fala komentarzy od zaniepokojonych ludzi:

- Między Tobą, a Williamem jest kryzys? Nie wyglądasz najlepiej - napisał jeden z użytkowników.

- Ale cudnie! Jeśli William tego nie docenia, chyba jest ślepy - uważa inny internauta.

- Co takie oczy zamyślone? Na pewno wszystko dobrze? - czytamy w kolejnym komentarzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kryzys w małżeństwie. Plotki nie cichną

Informacje o kryzysie małżeńskim uwielbianej przez poddanych pary pojawiają się w brytyjskich tabloidach od dłuższego czasu. Reporterzy zauważają coraz więcej znaków świadczących, że w plotkach może być więcej prawdy, niż się wydaje. Ostatnio, podczas jednego z uroczystych bankietów, Kate i William spędzali czas oddzielnie.

Wstrząsem dla opinii publicznej była wiadomość o rzekomej zdradzie następcy tronu. Kochanką księcia miała być najlepsza przyjaciółka Kate. Sama księżna ponoć nierzadko opuszczała pałac, by na kilka dni mieszkać u swoich rodziców. Plotki te budzą wiele emocji i trudno przypuszczać, by w najbliższym czasie ucichły. Na pewno nie znikną, póki para nie będzie ich podsycać swoimi tajemniczymi zachowaniami.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Uczestniczka "Mam talent" nie żyje. Została znaleziona przez przechodniów w rzece
  4. Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogi
  5. Koszmar córki Beaty Tyszkiewicz. Nie miała pojęcia, co jej ojciec zrobił 10 miesięcy przed śmiercią
  6. Zdjęcie Kasi Cichopek z ptakiem między nogami w sieci. Fani nie spodziewali się tego po aktorce

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu