Medialne doniesienia rujnują życie księżnej Kate. Rzekoma kochanka pojawiła się w Pałacu

Medialne doniesienia rujnują życie księżnej Kate. Rzekoma kochanka pojawiła się w Pałacu Źródło: Flickr/Comrade King

Księżna Kate przeżywa teraz ciężkie chwile. Medialna burza wokół rzekomego kryzysu u książęcej pary nabiera mocy. Brytyjska prasa dość jednoznacznie wskazuje na osobę, która ma być temu winna. Ostatnio ta kobieta pojawiła się w Pałacu.

Księżna Kate nie ma ostatnio łatwego życia. Wszystko w związku z medialną burzą trwającą wokół rzekomego małżeńskiego kryzysu książęcej pary. Chociaż Księżna Kate jest postacią, która wzbudza wielką sympatię brytyjskiego społeczeństwa, a tuż po uroczystym ślubie, William i Kate, sprawiali wrażenie pary idealnej, która doskonale się uzupełnia, to Brytyjskie media spekulują, że książę William ma romans z inną kobietą. A, co więcej, ta kobieta jest stałym gościem w Pałacu.

Księżna Kate przeżywa trudne chwile. Zobaczyła kochankę w Pałacu?

Ostatnio w mediach pojawia się jednak coraz więcej głosów na temat tego, że ich związek jest w kryzysie. W związku z różnego rodzaju doniesieniami prasowymi na swój temat, księżna Kate przeżywa trudne chwile. Dzieje się tak w wyniku plotek o rzekomej kochance księcia Williama. Brytyjskie media dość jednoznacznie wskazują kto jest bezpośrednim powodem kłopotów małżeńskich książęcej pary. Według dziennikarzy kobietą, którą coś łączy z księciem jest Rose Hanbury, wieloletnia przyjaciółka Williama. Całej sytuacji rumieńców dodaje to, że rzekoma kochanka księcia jest częścią brytyjskiej socjety, która często bywa w Pałacu.

Kobieta została ostatnio zaproszona na przyjęcie organizowane przez królową Elżbietę z okazji wizyty w Wielkiej Brytanii prezydenta USA Donalda Trumpa. Przybyła na to wydarzenie ze swoim mężem Davidem, który zajmuje wysoką pozycję na brytyjskim dworze, jest bowiem markizem i lordem szambelanem. Brytyjska prasa plotkuje o tym, że podobno Rose przez całe przyjęcie starała się przebywać bardzo blisko Williama. Dziennikarze sugerują również, że księżna Kate zażądała od swojego męża wykluczenia Rose z brytyjskiej socjety. Jak widać jej prośba nie została wysłuchana, bo królowa i tak zaprosiła kobietę na przyjęcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez następne dni zarówno Kate Middleton jak i Rose Hanbury będą jeszcze baczniej obserwowane przez media, a wszelkiego rodzaju sygnały konfliktu między obiema paniami zostaną interpretowane jako wojna o serce księcia Williama. Warto przypomnieć, że książęca para ma trójkę dzieci: Georga'a, Charlotte i Louisa. Jeżeli pogłoski o romansie są prawdziwe, Rose Hanbury będzie być może odpowiedzialna za rozwód Williama i Kate.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu