Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów Źródło: screenshot/bbc

Księżna Kate nie zapomni tego balu do końca swojego życia. Arystokratka, która obecnie zmaga się z domniemanym romansem swojego męża, została zaskoczona obecnością potencjalnej kochanki Williama na balu z przedstawicielami amerykańskiej administracji. Księżna Cambridge nie była dłużna niewiernemu małżonkowi i zrobiła coś, czego nikt nie mógł się spodziewać.

Księżna Kate i książę William się rozwodzą? Ich wspólny udział w balu z urzędnikami amerykańskiej administracji nie przeszedł bez echa, a wszystko przez fakt pojawienia się na uroczystości domniemanej kochanki następcy brytyjskiego tronu, jak też skandal, jaki wywołała sama Kate, która postanowiła wywołać zazdrość u niewiernego małżonka. Tak napiętej sytuacji na brytyjskim dworze nie było od dawna.

Księżna Kate została zaskoczona na balu. Nie została dłużna

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że była przyjaciółka Kate i brytyjska arystokratka Rose Handbury jest osobą, u boku której William miał znaleźć miłość. O ile sama księżna Cambridge miała kategorycznie zabronić pojawiania się kobiety na dworze i w trakcie państwowych uroczystości, o tyle potencjalna kochanka Williama znalazła się na bardzo ważnym balu z przedstawicielami amerykańskiej dyplomacji, a nawet samym prezydentem Donaldem Trumpem.

Żona Williama, wyczuwając napiętą sytuację i widząc, co dzieje się między jej rywalką oraz mężem, postanowiła zrobić istną scenę zazdrości, jaką nie pogardziliby fani brazylijskich telenoweli. Arystokratka zaczęła flirtować z wpływowym, amerykańskim politykiem i Sekretarzem Skarbu Stanów Zjednoczonych – Steven Mnuchinem. Książę zdawał się nie zwracać uwagi na swoją żonę i zabawiał rozmową Theresę May, łypiąc tylko groźnie od czasu do czasu na polityka i swoją ukochaną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małżeństwo wisi na włosku?

Wydawać się może, że sytuacja na brytyjskim dworze jest wyjątkowo niekomfortowa dla małżeństwa, które jeszcze całkiem niedawno uchodziło za wzór bezgranicznej miłości. Jak widać, czasy, w których para razem pojawiała się na wywiadach i deklarowała gorliwie miłość do końca życia, przeminęły bezpowrotnie.

Przed Kate i Williamem długie i ciężkie tygodnie ratowania małżeństwa. Para musi ustalić, czy przede wszystkim darzy się takimi uczuciami jak przed laty i czy nadal mogą sobie ufać, mimo prawdopodobnego romansu następcy brytyjskiego tronu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwe nazwisko Bieńkowskiej to "Moycho". Gdy dowiecie się skąd pochodzi, mocno się zdziwicie
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat  
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródła: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News