Najbardziej wstydliwe zdjęcia księżnej Kate obiegają media. "Grzeszyła" bardziej niż gwiazdy disco polo

Najbardziej wstydliwe zdjęcia księżnej Kate obiegają media. "Grzeszyła" bardziej niż gwiazdy disco polo Źródło: Wikimedia Commons/Tom Soper Photography

Księżna Kate w czasach wczesnej młodości nieźle szalała. Pewien fotoreporter opublikował zdjęcia z ostrych imprez, na których bywała z księciem Williamem. Okazało się, że królewska para ma na sumieniu wiele grzechów młodości.

Księżna Kate, choć w mediach ma niemal nieskazitelny wizerunek, nie jest wolna od zachowań, które spokojnie można nazwać "grzeszkami". Udowodnił to fotoreporter Max Butterworth, który profesjonalnie zajmuje się fotografowaniem celebrytów na nocnych imprezach. Na jego pracach znalazła się także książęca para, czym paparazzo postanowił się pochwalić.

Księżna Kate została sfotografowana podczas brania udziału w nocnym życiu

Paparazzo zajmuje się swoim zawodem już od blisko 11 lat, to też kolekcję tego typu fotografii ma naprawdę pokaźną. Mimo że w swoich zbiorach ma wiele zdjęć gwiazd znanych z wielkich skandali obyczajowych, to Brytyjczyków najbardziej poruszyły zdjęcia członków rodziny królewskiej.

Fotograf złapał Kate i Williama podczas zabawy w nocnym klubie "Mahiki". Lokal znany jest z tego, że pojawia się tam wiele celebrytów, którzy imprezują do białego rana, często przekraczając wszelkie granice przyzwoitości. Młodość musi się wyszumieć, więc młodzi i bogaci z chęcią korzystają z usług, jakie oferuje klub. Trzeba przyznać, że żona syna księżnej Diany pokazała, że umie bawić się jak gwiazdy polskiego disco polo.

Księżna Kate bawi się z Williamem nie gorzej niż gwiazdy disco polo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba przyznać, że książęca para ma fantazję. Choć obecnie to osoby dystyngowane, wydające się tak poważne, że aż nieludzkie, to oni też są tylko ludźmi. Na zdjęciach nie wyglądają jak członkowie rodziny królewskiej, a jak zwyczajni nastolatkowie bawiący się w klubie. Widać, że księżna Kate czy książę William nie wylewali za kołnierz. Zarumienione policzki, rozwiane włosy, imprezowe stroje i nieschodzące z twarzy szerokie uśmiechy - tak można w skrócie opisać poniższe zdjęcia.

Choć dla niektórych takie zdjęcia mogą być wstydliwe, sam fotograf ma na ich temat odmienne zdanie - nie miał na celu kompromitowania Williama i Kate. Chciał jedynie pokazać, że oni też są zwykłymi ludźmi. Zdjęcia, na których nie są ubrani w wytworne stroje, pokazują parę z zupełnie innej strony.

Fot.: Facebook/Max Butterworth

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nigdy nie popełniaj tego błędu. Zamiast krzyczeć na dzieci wypowiedz te 2 zdania, zawsze działają
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News