Dramat księżnej Kate. Media donoszą, jak zareagowała królowa na jej kryzys w małżeństwie z Williamem

Dramat księżnej Kate. Media donoszą, jak zareagowała królowa na jej kryzys w małżeństwie z Williamem Źródło: materiały prasowe

Księżna Kate przechodzi ostatnio przez poważny kryzys w związku z możliwym rozwodem. Sprawy zaczęły rozwijać się bardzo szybko, w związku z czym kolejne osoby angażują się w domniemamy kryzys w jej małżeństwie. Wśród nich znalazła się Elżbieta II.

Księżna Kate nie może liczyć na pozostawienie wszelkich sekretów w tajemnicy. Każdy jej krok spotyka się z natychmiastową reakcją brytyjskich mediów,. Czasami są to informacje, które małżonka Williama wolałaby zachować tylko dla siebie.

Najnowsze, sensacyjne wieści z Wielkiej Brytanii mówią, że wnuk królowej Elżbiety planuje rozwieść się ze swoją żoną. Jeszcze do niedawna nikt nie spodziewał się takiej informacji, jednak w ostatnich dniach staje się ona coraz bardziej realna. Brytyjczycy są zdziwieni po ostatnich publikacjach, lecz wiele wskazuje na to, że rozwód może stać się faktem już w najbliższej przyszłości.

Księżna Kate przeżywa dramat przez decyzję Elżbiety II

W ostatnim czasie mówiło się, że książę William ma poważne problemy w małżeństwie z Kate Middleton. Niepotwierdzone plotki twierdziły nawet, że księżna wyprowadziła się do swojej matki po ostrym konflikcie, w związku z czym w mediach pojawiły się wiadomości o nadchodzącym rozwodzie, którego mielibyśmy doczekać się już niebawem.

W tej sytuacji do akcji wkroczyła królowa Elżbieta, która postanowiła natychmiast sprawić, by nie doszło do rozwodu. Monarchini miała interweniować, rozmawiając zarówno z Williamem, jak i Kate, starając się wpłynąć na nich i doprowadzić do pojednania. Królowa ma ważny powód, by za wszelką cenę starać się nie doprowadzić do rozwodu.

Rodzina królewska może doczekać się głośnego rozwodu?

Urzędująca monarchini Wielkiej Brytanii jest również głową Kościoła, w związku z czym stara się, by w samej rodzinie nie dochodziło do rozwodów. Doskonale wie bowiem, że w ten sposób rodzina królewska dawałaby zły przykład i mogłaby narazić się na nieprzychylne komentarze ze strony hierarchów kościelnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowa Elżbieta już wiele lat temu miała doradzać swojemu wnukowi, by rozważnie wybrał swoją partnerkę, bo jakikolwiek rozwód jest wykluczony. Przed laty pozwoliła na niego tylko w szczególnych przypadkach, jak w przypadku księżnej Diany i księcia Karola.

Niestety, nie oznacza to nic dobrego dla księżnej Kate. Jeśli królowa faktycznie zdecydowała się tak dosadnie podejść do sprawy rozwodu wnuka, to jego małżonka nawet nie ma co myśleć o zgodzie na zakończenie tego związku. Musi to być dla niej bardzo dobijające, jeśli czuje się źle dzieląc życie wspólnie z Williamem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Uwielbiany aktor TVP pogrążony w żałobie! Zmarła najważniejsza KOBIETA w jego życiu. Zewsząd spływają kondolencje
  3. Pasażerowie nie mieli litości dla psa przewodnika i jego niewidomego pana. Ta historia rozrywa serce
  4. Boczek z Kiepskich: "Nic mnie w życiu nie kręci tak jak żarcie. Robię to co lubię i g*wno komu co do tego"
  5. Polacy dostaną spore pieniężne dodatki. Muszą spełnić tylko jeden warunek
  6. Tak Jolanta Kwaśniewska mówi do męża, kiedy nikt nie słyszy. Rozczulające

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł