Księżna Kate już niedługo zostanie królową? Zdradził ją jeden szczegół

Księżna Kate już niedługo zostanie królową? Zdradził ją jeden szczegół Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Księżna Kate jest niezwykle bliska objęcia tytułu królowej. Ogromny wpływ na to ma fakt, że książę William jest drugi w kolejce do tronu. Od jakiegoś czasu zachowanie księżnej zdaje się zdradzać, że może dojść do tego znacznie wcześniej niż wszyscy byśmy się spodziewali.

Księżna Kate od samego początku jest ulubienicą nie tylko poddanych, ale i ponoć samej królowej. Jej nienaganna prezencja, skrupulatne przestrzeganie dworskiej etykiety, a przy tym niesamowita swoboda, empatia i chęć niesienia pomocy innym. Nic dziwnego, że już kilka dni po hucznym ślubie o Kate mówiono w samych superlatywach, co zdecydowanie utrzymuje się do dnia dzisiejszego.

Wiele osób twierdzi, że przez tak dobrą opinię wśród Brytyjczyków, Middleton byłaby wprost idealną królową. Głos w tej sprawie zabrała ekspertka, która wyznała, że pewien gest Kate zdaje się zdradzać od jakiegoś czasu, że do otrzymania najwyższego tytułu rzeczywiście może dojść już niedługo. 

Księżna Kate niebawem zostanie królową? Jeden szczegół zdradza wiele 

Już dawno mogliśmy zauważyć, że żona księcia Williama dość swobodnie czuje się w obecności królowej Elżbiety II, która zresztą niezwykle przepada za żoną swojego wnuczka. Jednak już jakiś czas temu nie tylko poddani zauważyli, że Kate nieco inaczej zachowuje się w obecności monarchini. 

Ekspertka od mowy ciała Judi James także zauważyła, że zachowanie księżnej uległo niewielkiej, ale bardzo istotnej zmianie. Chodzi o powitanie z królową, a dokładniej o moment dygnięcia. Podkreśla bowiem, że sposób, w jaki dyga księżna Kate pokazuje, jak bardzo jest zrelaksowana przy Elżbiecie II. 

- 'Zrelaksowane' dygnięcie Kate jest połączone z kontaktem wzrokowym i szerokim uśmiechem, który sprawia, że jest to zarówno rytuał powitania, jak i oddanie pokłonu - tłumaczyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

William w kolejce do tronu 

Taka "bliskość" z głową Wielkiej Brytanii może nie być przypadkowa i świadczyć o tym, że Middleton rzeczywiście może zyskać miano królowej szybciej niż wszystkim by się wydawało. Warto zaznaczyć również, że gdy obecna królowa odstąpi stanowiska, bądź dojdzie do jej nagłej śmierci, następny w kolejce jest jej syn, książę Karol.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na rozpoczęciu roku szkolnego w szkole podstawowej. 8 dzieci nie żyje, wiele innych jest rannych po incydencie w zagranicznej placówce

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Niejednokrotnie jednak pojawiały się już spekulacje, że z uwagi na swój wiek Karol może chcieć się zrzec tronu, a tym samym ustąpi miejsca Williamowi. W przypadku, gdy na tronie zasiądzie najstarszy syn Diany, księżna Kate utrzyma tytuł Królowej Małżonki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gessler wraca z "Kuchennymi Rewolucjami". Gwiazda TVN zarabia na show ogromne pieniądze 
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News