Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu na dobre? Porażające ustalenia dziennikarzy

Księżna Kate wyprowadziła się z pałacu na dobre? Porażające ustalenia dziennikarzy Źródło: Screenshot z youtube.com/ET Canada

Księżna Kate i książę William są uważnie obserwowani i przez swoich poddanych, i przez światowe media. Ostatnio sporo plotkuje się o kryzysie w ich związku. Dlatego każde ich zachowanie przynosi falę spekulacji. Nowe doniesienia prasy są szokujące!

Księżna Kate i książę William są od dawna na świeczniku mediów. Zawsze uchodzili za wyjątkowo dobraną parę, a ich małżeństwo stawiane było za wzór. Jednak ostatnio coraz częściej pojawiają się doniesienia o kryzysie w ich związku. Najnowsze wiadomości zszokowały poddanych. Czyżby księżna Kate miała już dosyć swojego męża?

Księżna Kate w kryzysie małżeńskim. Wyprowadza się z pałacu

Plotek o rozpadzie małżeństwa Kate i Williama pojawia się bardzo dużo, a co rusz słychać nowe. Ostatnio mówiło się wręcz o zdradzie, do jakiej dopuścił się William z najlepszą przyjaciółką Kate, Rose Hundbary. Doniesienia te nigdy nie zostały oficjalnie skomentowane. Mimo starań, by pokazać, że wszystko jest w porządku, plotki nie ucichły.

Jeden z tabloidów informuje o małżeńskiej sprzeczce, do jakiej doszło między parą w ostatnich dniach. Księżna Kate podczas wymiany zdań miała usłyszeć od męża, że ostatnio czuje się on nieszczęśliwy w małżeństwie. To z kolei rozzłościło księżną, która - jak sensacyjnie donosi prasa - zabrała dzieci i wyprowadziła się z pałacu. Od tej pory fani rodziny królewskiej obawiają się, że już niedługo ich ulubiona para się rozwiedzie. Nowe doniesienia w tej sprawie rzucają nowe światło na dotychczasowe fakty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, gdzie jest Kate

Dziennikarzom serwisu "Hello" udało się zlokalizować Kate. Okazało się, że nie znajduje się ona, jak przypuszczano, u swojej rodziny, a w wiejskiej posiadłości, która należy do rodziny królewskiej. Miejsce pobytu księżnej wydało się, gdy jeden z poddanych zauważył w okolicy Norfolk małego księcia Louisa, zwiedzającego pod opieką niani muzeum samochodów.

Czyżby więc znów doszło do nadinterpretacji wydarzeń przez żądne sensacji media? Wygląda na to, że wypad na wieś był zaplanowany i miał być chwilą odpoczynku przed powrotem Kate do pracy, a ich dzieci - Charlotte i George'a - do szkoły. Plotek jednak zapewne nie da się uciąć w tak prosty sposób, a rodzina królewska nadal będzie poddawana wnikliwej obserwacji.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o mężu Danuty Holeckiej! Nie zgadniecie, czym zajmuje się mąż królowej TVP! Oczy wam wyjdą z orbit
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg! 
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

Źródło: Party

Następny artykuł