Szaman okazał się miłością księżnej
Instagram - Princess Märtha Louise
Izabela Gawron - 20 Maja 2019

Księżna przyznała się do wielkiej miłości. Jej ukochanym jest szaman

Szaman wielką miłością księżnej. Przyznała się do tego na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, wzbudzając wielkie poruszenie. Szczegóły nietypowego romansu zaskakują.

Szaman największą miłością księżnej? Do odważnego kroku w królewskim świecie przyznała się pewna członkini rodziny królewskiej. W sieci pokazała zdjęcie ze swoim ukochanym i media zawrzały.

Dziewczyna Szamana. Księżniczka norweska przekazała informację o swoim kontrowersyjnym związku

Zakochaną w szamanie księżniczką jest Norweżka, Martha Louise. Decyzja kobiety mocno wzburzyła zarówno rodzinę, jak i poddanych. Kilka dni temu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z wybrankiem swojego serca. Okazuje się nim być Durek Verrett - szaman zajmujący się między innymi seansami spirytualistycznymi.

Podczas takich sesji nawiązuje kontakt ze zmarłymi. Czarnoskóry Amerykanin jest bardzo popularny w Hollywood, przyjaźni się między innymi z aktorką Gwyneth Paltrow. Księżniczka pod postem zamieściła bardzo wzruszającą informację o ich miłości, mimo świadomości, że nie zostanie to powszechnie zaakceptowane.

Poród tej kobiety zaskoczył wszystkichPierwszy taki przypadek w Polsce. Lekarze wyciągali z brzucha kobiety dziecko za dzieckiem, nie mogli uwierzyć ile ich jestCzytaj dalej

- Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, wiesz. Miałam szczęście, że spotkałem się z moim. Durek Verrett zmienił moje życie, tak jak ma to miejsce z tak wieloma. Uświadomił mi, że bezwarunkowa miłość istnieje tutaj na tej planecie. Obejmuje mnie bez pytania i strachu. Rozśmiesza mnie bardziej niż ktokolwiek inny, ma najgłębszą mądrość do podzielenia i wszystkie fragmenty pomiędzy różnorodnością jego istoty - poinformowała księżniczka.

Kim jest szaman Durek Verrett? Wzbudza wiele kontrowersji

Księżniczka, oprócz słów miłości, zwróciła się także do krytykujących jej związek. Stwierdziła, że to jest tylko jej wybór i nikt nie ma prawa jej oceniać. Ponadto wyraziła swój sprzeciw do panujących wokół reguł i schematów. Okazuje się jednak, że księżniczka już była zamężna. Wzmaga to dodatkowo słowa krytyki w jej kierunku, gdyż całkowicie jest to odmienne od królewskich wymogów. Przez 14 lat była żoną norweskiego pisarza, z którym doczekała się trzech córek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórGwiazdy, które stoczyły walkę z rakiem. Nie wszystkie historie skończyły się szczęśliwieCzytaj dalej

To, czym zajmuje się wybranek członkini królewskiego rodu, dla niektórych jest bardzo kontrowersyjnym zajęciem. W Stanach, gdzie mentalność jest zupełnie odmienna od tej europejskiej, jest uznanym szamanem i przywoływaczem zmarłych dusz. Norwegia, odkąd usłyszała o nim, nazywa go po prostu szarlatanem.

Verrett, jak twierdzi, używa swoich nadprzyrodzonych mocy, które pozwalają mu zwalczać ciężkie choroby, między innymi raka. Wielu jego "pacjentów" oskarżyło go o okradanie - jego reputacja pozostawia wiele do spekulacji.

Jak doszło do tego, że został szamanem? Podobno któregoś razu znalazł się na krawędzi śmierci, co dało mu szansę na lepsze życie oraz stwierdził, że jest stworzony do wyższych celów. Tak rozpoczął swoją szamańską przygodę. Nie jest wiadomo jak poznał księżniczkę, ale najwyraźniej dołączy niedługo do rodziny i kto wie, może będzie leczył całą norweską rodzinę królewską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  3. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie
  4. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  5. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin

Zenek MartyniukTak zmieniał się Zenek Martyniuk na przestrzeni lat. Nie zawsze był przystojniakiemCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News