Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw

Zmusili ją do tego! Sekret księżnej Diany sprzed lat właśnie wyszedł na jaw

Księżna Diana była postacią, która na zawsze zapisała się w historii Wielkiej Brytanii. Jej burzliwe życie wzbudzało wiele emocji w opinii publicznej na całym świecie. Pomimo, że od jej śmierci minęło już wiele lat, to cały czas w jej historii można znaleźć wiele zagadkowych kwestii. Jedna z nich została właśnie rozwiązana.

Księżna Diana została ulubienicą setek tysięcy ludzi, którzy widzieli w niej nie tyle przedstawiciela rodziny królewskiej, co normalną kobietę. Swoim zachowaniem zawsze pokazywała, że to dobro poddanych jest dla niej najważniejsze. Życie tragicznie zmarłej "królowej ludzkich serc" owocowało w wiele historii, o których z jakiś powodów nie mówiło się głośno. Jedna z nich właśnie wyszła na jaw.

Księżna Diana została do tego zmuszona

Księżna Diana odeszła z tego świata 31 sierpnia 1997 roku. Była małżonka księcia Karola zmarła w tragicznym wypadku samochodowym w stolicy Francji. Cały świat okrył się żałobą, która oczywiście najbardziej uderzyła w jej synów, którzy musieli pogodzić się z nagłą stratą matki. Harry i William byli dla Diany najważniejszymi osobami w jej życiu. Księżna potrafiła zrezygnować z niektórych obowiązków tylko po to, żeby spędzić czas ze swoimi synami. Dużo mówiło się również o tym, że chciała, aby ich dzieciństwo było jak najbardziej normalne. Dlatego czasami potrafiła wymknąć się z nimi do McDonalda, a potem oddać się seansowi z bajkami. Jednak nie zawsze było tak kolorowo. Lady D. pomimo swoich najszczerszych chęci nie mogła odrzucić wszystkich swoich zadań wynikających z pełnionej przez nią funkcji. Dlatego też w życiu małych książąt musiała pojawić się opiekunka. To miało wywołać nieprawdopodobną furię Diany.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GLAERIĄ

Diana zazdrosna o opiekunkę

Kiedy na dworze pojawiła się Barbara Barnes, księżna Diana nie ukrywała swojego niezadowolenia. Nie zgadzała się z tym, żeby jakakolwiek inna kobieta spędzała z jej synami więcej czasu niż ona. - Księżna Diana chciała sama wychowywać swoje dzieci. Niestety, wymuszono na niej by zatrudniła królewską nianię, Barbarę Barnes. Źle zniosła gdy okazało się, że William ją uwielbia. To była ta gorsza strona Diany nie umiała panować nad zazdrością. Była okropnie zła, że opiekunki nawiązują tak bliski kontakt z jej dziećmi - opowiada królewska korespondentka Katie Nicholl. Nic dziwnego, że księżna robiła wszystko, żeby jak najszybciej pozbyć się niani. - Zwolniła Barbarę Barnes właśnie z tego powodu. Zwolniła kobietę, do której William biegł rano i wskakiwał do łóżka, żeby się przywitać. Diana próbowała być idealną matką i idealną księżniczką, ale była młoda, zbyt młoda. Młodsza niż księżna Kate obecnie - dodała Nicholl.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Wstydź się! Żenujący atak na Oliwię Bieniuk. „Wary obc*ągary” 
  2. Media poinformowały, że Beata Tyszkiewicz ma raka. Jest oficjalne oświadczenie aktorki 
  3. Dziennikarze TVP we łzach! Merkel nie podaruje tego Polsce, szokujący incydent
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
Następny artykuł