Wielka Brytania mówi tylko o tym. Tak siostra królowej zemściła się na księżnej Dianie

Wielka Brytania mówi tylko o tym. Tak siostra królowej zemściła się na księżnej Dianie Źródło: yt/Ana Exploratrice

Księżna Diana doświadczyła niewiarygodnej zemsty ze strony siostry królowej Elżbiety. Na jaw wyszły szokujące informacje, a cała Wielka Brytania nie przestaje o tym mówić. Po emisji tego materiału, rzucono nowe światło na życie rodziny królewskiej.

Księżna Diana była uwielbianą postacią brytyjskiej rodziny królewskiej, której śmierć była niewyobrażalną stratą. Swoją skromnością oraz szczerością sprawiła, że pokochali ją nie tylko Brytyjczycy, ale i miliony ludzi na całym świecie. Jednocześnie jednak popularnością przysporzyła sobie wielu kłopotów, na czym cierpiało jej życie osobiste, a czasem również wizerunek.

Nie było tajemnicą, że księżna Diana miała niesamowicie napięte relacje z młodszą siostrą królowej Elżbiety, Małgorzatą Windsor. Powiedzieć, że kobiety nie pałały do siebie sympatią, to jak nie powiedzieć nic, teraz jednak w mediach pojawiła się wstrząsająca informacja w tej sprawie. Okazuje się, że hrabina Snowdon niezwykle dotkliwie zemściła się na swojej przeciwniczce i to o tym teraz mówi cała Wielka Brytania

Siostra królowej Elżbiety zemściła się na księżnej Dianie

Księżna Diana oraz młodsza siostra królowej mieszkały razem w Pałacu Kensington, a informacje o ich wrogich relacjach dało się obserwować na każdym kroku. Każdy ruch uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej był przez hrabinę dotkliwie krytykowany, nikt jednak nie spodziewał się, że nienawiść była w niej aż tak głęboko zakorzeniona, że konieczna była tak wyrafinowana zemsta. 

- Księżniczka Małgorzata obracała każdy magazyn, w którym księżna Diana znajdowała się na okładce. Mówiła [również] swoim pracownikom, by nie rozmawiali z nikim od księżnej Diany. To była zimna wojna - opowiada królewski biograf, Andrew Morton. 

To niesamowicie brutalna zemsta, która wielu Brytyjczykom nie mieści się w głowie. Księżna Diana była postacią legendarną, takie zachowanie w ich opinii więc jest skandaliczne, okazuje się jednak, że to właśnie popularność była kością niezgody między nimi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego księżna Diana uważana była za wroga księżniczki Małgorzaty? 

Wojna między księżnymi była źródłem wielu spekulacji medialnych. O możliwych i prawdopodobnych przyczynach takiego stanu rzeczy dyskutowało wiele osób w mediach, prawda jednak okazuje się niezwykle prozaiczna. 

- Księżniczka Małgorzata nie była fanką księżnej Diany, ponieważ to ona [wcześniej] była gwiazdą filmową, Dianą swoich czasów. A potem pojawiła się Diana i zaczęła sobie uzurpować [tę pozycję] - wyjaśnia były lokaj Diany, Paul Burrel. 

Dalej stwierdzał on, że księżna Diana była również doskonale świadoma tego, że przeciwniczka ją szpieguje i obserwuje każdy jej ruch. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Wiśniewski w końcu komentuje plotki o romansie. "Widać, że ma już dość"
  4. Błyszczała w Sanatorium Miłości, teraz szuka faceta. "Musi mieć coś w spodniach"
  5. Finalistka "The Voice" została brutalnie zamordowana po swoim koncercie. Do tej pory nie wyjaśniono dlaczego
  6. Żenujące nagrania Godlewskiej, jest pijana? Za przegraną walkę obwinia sędziego i żąda rewanżu

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News