Sensacyjne wyznanie gosposi księżnej Diany. Dopiero teraz zdecydowała się to ujawnić

Sensacyjne wyznanie gosposi księżnej Diany. Dopiero teraz zdecydowała się to ujawnić Źródło: Wikimedia Commons/Rick

Księżna Diana mogła być żoną innego mężczyzny? Jest gosposia dopiero po wielu latach zdecydowała się wyjawić prawdę na ten temat. Według niej, ta tajemnica mogłaby wiele zmienić na królewskim dworze.

Księżna Diana zginęła kilkanaście lat temu. Jej odejścia nikt się nie spodziewał. Minęło tyle czasu, a mimo to, do dziś pojawiają się nowe fakty na jej temat. Jak się okazuje, dotyczą one nie tylko samego wypadku, w którym zginęła, ale jej życia prywatnego. Była gosposia zdecydowała się wyjawić coś, o czym nikt wcześniej nie miał pojęcia.

Mimo przeciwności starała się spełniać w każdej roli

Księżna Diana w wieku zaledwie 20 lat została wydana za mąż za księcia Walii - Karola. Nie było tajemnicą, że ich małżeństwo nie było idealne. Mimo wszystko starali się wypełniać powierzone im przez królową obowiązki. Podczas oficjalnych wystąpień dbali o wizerunek swojego małżeństwa. Owocem ich związku jest dwóch synów, którzy dziś jako dorośli mężczyźni założyli własne rodziny. 

Diana była uwielbiana przez miliony. Odznaczała się niezwykłą empatią i ogromnym sercem. Dbała o jak najlepszy kontakt ze swoimi synami. Choć dzieci członków rodziny królewskiej w znacznym stopniu wychowują nianie, księżna chciała osobiście zajmować się swoimi pociechami. Mimo to nie stroniła od służby, która pomagała jej w codziennych czynnościach. Jedna z towarzyszących jej w tym okresie kobiet, dopiero po wielu latach od śmierci członkini królewskiego rodu, zdecydowała się wyjawić bardzo istotny fakt, dotyczący życia jej prywatnego. 

Księżna Diana mogła być żoną innego mężczyzny?  

Według byłej gosposi Diany, niewiele brakowało, by księżna poślubiła zupełnie innego mężczyznę. Potencjalnym kandydatem był brat księcia Karola - książę Andrzej. Jak wyznaje gospodyni, nie tylko ona tak uważała, ale pozostali członkowie obsługi również. Ponoć książę Andrzej wypadał w lepszym świetle. Między nim a Dianą była znacznie mniejsza różnica wieku. Dodatkowo był o wiele przystojniejszy niż jego brat. Choć wśród służby często o tym mówiono, sama księżna Diana w ogóle nie wspominała tego tematu. Stroniła od dyskusji dotyczących jej przyszłego małżonka.

Mimo że Andrzej darzył swoim zainteresowaniem inną kobietę, służna była niemalże pewna, że to właśnie on stanie wraz z Dianą na ślubnym kobiercu. Ku ich niemałemu zaskoczeniu, to jednak książę Karol został jej małżonkiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto był pierwszą miłością księcia Andrzeja? 

Niewielu wie, że pierwszą miłością Andrzeja była amerykańska aktorka Kathleen Dee-Anne Stark. Choć ich związek trwał prawie 2 lata, uznano ja za nieodpowiednia kandydatkę na żonę księcia. Dlatego też jego szczęśliwą małżonką została następna wybranka serca - "Fergie". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zofia Czerwińska z rozpaczy chciała się rzucić pd pociąg. Powodem był mężczyzna! Straszna prawda wyszła na jaw po latach
  2. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News