Niewiarygodne, co Diana zrobiła w dniu rozwodu. Ujawniono prawdę po latach

Niewiarygodne, co Diana zrobiła w dniu rozwodu. Ujawniono prawdę po latach Źródło: yt.com/The List

Księżna Diana była bez wątpienia jedną z najbardziej uwielbianych postaci, związanych z rodziną królewską Wielkiej Brytanii. Jej rozwód z księciem Karolem dla wielu był przyczyną do wielkiego smutku. Po latach pojawiają się nowe fakty w tej sprawie.

Księżna Diana do dziś cieszy się niesłychaną popularnością na całym świecie. Jako jedyna osoba, związana z rodziną królewską Wielkiej Brytanii, zarówno za swojego życia jak i po śmierci uważana jest przez bardzo wiele osób za wcielenie dobroci. To nie pasowało do realiów panujących w rodzinie, będącej ostatnim śladem po Imperium Brytyjskim.

Jej ślub z księciem Karolem nazywany był nazwę "ślubem stulecia" i być może tak w istocie było. Jednak wobec niezwykle wystawnej uroczystości, jaką była ceremonia, ich małżeństwo okazało się być całkowitym tego przeciwieństwem. Koniec końców, zapadła decyzja o rozwodzie. Teraz, wiele lat po tym wydarzeniu pojawiają się kolejne informacje, dotyczące tego, jak małżonkowie przeżywali te trudne chwile.

Księżna Diana zdecydowała się na rozwód. Nie było to dla niej łatwe

Po latach, analitycy tamtych wydarzeń wychodzą z założenia, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie mogło się po prostu udać. Różnica charakterów, wychowania, a także podejścia do osób "mniejszych" od siebie była po prostu zbyt duża. Jednak mimo wspomnianych faktów, a także skandali obyczajowych, ich związek przetrwał aż jedenaście lat. Cztery lata po oficjalnym rozpadzie, para rozwiodła się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Teraz pojawiły się informacje, że małżonkom nie było łatwo się rozstać. Ten okres wywarł na nich dużą, psychiczną presję. Jak podaje Ingrid Seward, redaktorka "Magazine", w dniu, w którym ostatecznie zakończyli swoje małżeństwo, podpisując dokumenty rozwodowe, para siadła wspólnie na kanapie i razem gorzko zapłakała. Zarówno księżna jak i jej mąż.

Nie wiadomo, czy płacz ten miał oznaczać ulgę, po tym co się w ostatnich latach działo w ich życiu, czy płakali z racji tego, że właśnie podpisali coś, co już jest przesądzone. A może po prostu cała sytuacja była dla nich na tyle trudna, że wspólnie ubolewali nad swoimi błędami, które ostatecznie doprowadziły ich do punktu, w którym się znaleźli. Trudno wskazać jednoznaczną odpowiedź, jednak pewną wskazówkę daje fakt, że po początkowej decyzji o separacji to królowa Elżbieta wezwała oficjalnie parę do rozwodu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Cheatsheet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News