Księżna Diana to kobieta, którą uwielbiała cała Wielka Brytania, a popularność zdobyła na całym świecie. Była dobrotliwa i kochana, pomagała wszystkim, tylko sobie nie potrafiła. Przed śmiercią napisała list, jest on wyrazem jej uczuć i przeżyć, chociaż tyczy się innej osoby. To bardzo wstrząsający materiał.

Księżna Diana – kobieta sukcesu, najsławniejsza osoba z rodziny królewskiej zaraz po Elżbiecie II. Miliony płakały, gdy dowiedziały się, że zmarła. Była wielką osobą, która kochała ludzi i utożsamiała się z nimi. Przeżywała ich problemy i walczyła o ich prawa oraz sprawiedliwość. W jednym z listów wyraziła, co przeżywała, a są tam naprawdę wstrząsające szczegóły jej życia.

Wielu osobom się wydawało, że Diana wiedzie życie jak z bajki. Jej ślub był przepiękny i zorganizowany został z ogromnym rozmachem. Wyszła wszakże za członka rodziny królewskiej, stając się księżną oraz znalazła się na świeczniku. Jej popularność odpowiadała królowej, dobrego PR-u nigdy zbyt wiele. Ludzie ją kochali za bycie ikoną mody oraz za to, że utożsamiała się z prostym ludem. Doskonale wiedziała, jak się czują. Bowiem jej życie wcale nie było marzeniem.

Księżna Diana miała poważne problemy z mężem. Nie układało im się w małżeństwie, a książę Karol romansował z innymi kobietami. Ona sama również nie stroniła od mężczyzn, bowiem źle się czuła w tym małżeństwie. Doszło do tego, że zachorowała na bulimię, samookaleczała się, a także zaliczyła kilka prób samobójczych. Później książę wyznał, że nigdy nie kochał Diany, a ożenił się z nią, ponieważ zmusił go do tego jego ojciec, książę Filip.

Księżna Diana odpowiada na list

Przed śmiercią Diana dostała list od jednej ze swoich fanek. Napisała w nim, że ma podobne problemy, co ona i strasznie źle się czuła. Po odpowiedzi można wnioskować, że dochodziło nie tylko do kłótni w tym związku, ale również do rękoczynów. Księżna Diana postanowiła wesprzeć kobietę i odpisała jej:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

– Najdroższa Eriko, otrzymałam twój list i czytałam go z najwyższym zaniepokojeniem. Mam nadzieję, że mogę Cię wesprzeć w jakiekolwiek sposób. Ból, który przeżywasz w środku jest ogromny, a chęć zablokowania go, jak to nazywasz, jest naturalną reakcją osoby, która przechodzi przez taką traumę. Czytając pomiędzy wierszami twojego listu czuję, że jesteś bardzo specjalną kobietą, która zmaga się z niską samooceną przez sińce, z którymi musiałaś się zmierzyć – psychicznie i fizycznie. Wiem, że napisanie tego listu wymagało ogromnej odwagi, zwłaszcza z taką szczerością, więc wierze, że i dla Ciebie pojawi się światełko na końcu tunelu. Myślę o Tobie, trzymaj się. Wiele miłości, D. – napisała księżna Diana do swojej fanki.

Treść tego listu jest o tyle wstrząsająca, że jednoznacznie pokazuje iż Diana sama miała dokładnie takie same problemy, jak jej zrozpaczona fanka. Kobiety przeżyły wiele podobnych rzeczy i księżna doskonale wiedziała, co Erika czuje. Ten list był wielkim wsparciem dla kobiety, szkoda tylko, że Diana nie miała tak wiele wsparcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia Tusk niknie przez ojca. Czy wybaczy mu to kiedyś?
  2. Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! „Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?”
  3. Karol Strasburger: Partnerka szokuje w wywiadzie!
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał

Co Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]