Księżna Diana nienawidziła go od samego początku? Współpracownik z pałacu ujawnij tajemnicę

Księżna Diana nienawidziła go od samego początku? Współpracownik z pałacu ujawnij tajemnicę Źródło: YouTube - ThamesTV

Księżna Diana wciąż jest wspominana przez dziesiątki tysięcy Brytyjczyków, którzy tęsknią za jedną z najwybitniejszych przedstawicielek rodziny królewskiej w historii. Po latach jeden z jej współpracowników ujawnił wstrząsające fakty.

Księżna Diana zmarła już niemal 20 lat temu, jednak wiadomości na temat jej życia wciąż wychodzą na jaw. Nadal nie poznaliśmy prawdy, co do jej relacji z mężem, która była w pewnym momencie wyjątkowo burzliwa. Jeden ze współpracowników księżnej postanowił opowiedzieć nieco o pracy w pałacu Buckingham. Nie tylko Brytyjczycy będą zainteresowani ciekawymi historiami.

Mężczyzna postanowił opowiedzieć o relacji pomiędzy księżną Dianą a księciem Karolem. Następca brytyjskiego tronu wziął ślub ze swoją wybranką, jednak niedługo potem oboje uznali, że dalsze życie w małżeństwie nie jest dobrym pomysłem. To, co przez lata oboje do siebie czuli, przez dłuższy czas pozostawało jednak tajemnicą.

Księżna Diana mogła nienawidzić go od samego początku

Królewski biograf Penny Junior postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat wydarzeń dotyczących małżeństwa Diany i Karola. Do zawarcia ich małżeństwa doszło w 1981 roku, zaraz później para ruszyła w podróż poślubną. Okazało się jednak, że znacznie różniła się ona od typowego wyjazdu zakochanych po ślubie.

Biograf zaczął swoją wypowiedź od przekazania sensacyjnej wiadomości, zgodnie z którą Diana miałaby spotkać się z Karolem przed ślubem jedynie dwanaście razy. Oznaczałoby to, że nie mieli nawet okazji poznać się przed zawarciem związku małżeńskiego. Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że Karol wziął ślub nie z miłości, a z rozsądku, co tylko potwierdza słowa biografa.

Oboje udali się na Gibraltar, gdzie już było widać było, że księżna Diana jest wściekła na swojego męża. Denerwowało ją, że mężczyzna chciał oddawać się swoim pasjom, czyli czytaniu, pisaniu, malowaniu obrazów i pływaniu, nie interesowało go natomiast spędzanie czasu z małżonka. Z tego powodu wszelkie uczucia do męża zaczynały zanikać.

Księżna Diana nie kochała swojego męża?

W pewnym momencie Diana miała zdecydować się nawet na zniszczenie książek oraz obrazów księcia Karola, przez które ten cały czas był zajęty i nie mógł znaleźć czasu na spędzenie choć kilku chwil z żoną, która oczekiwała jedynie zainteresowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Diana nienawidziła wyjazdów na wieś, miłości do zwierząt i padającego deszczu, czyli wszystkiego tego, co interesowało Karola. Było jej przykro, że nie chce on nawiązywać z nią właściwie żadnego kontaktu, ograniczając relacje do minimum - dodaje biograf.

Księżna Diana zmarła w Paryżu na skutek wypadku samochodowego, który wstrząsnął światem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach
  4. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Polski ksiądz oszalał w Wielkanoc. Darł flagi i wyzywał ludzi, dantejskie sceny w kościele
     

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News