Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć! "Księżna Diana wróciła"

Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć! "Księżna Diana wróciła"

Księżna Diana powróciła? Brytyjczycy nie mają wątpliwości. Kate i William właśnie opublikowali niezwykłe zdjęcie, które wzruszyło mieszkańców Wysp. Wszystko wskazuje na to, że pojawiły się nowe pytania w sprawie Lady D. i refleksja nad jej wnukami.

Księżna Diana wciąż nie znika z dyskusji na temat członków rodziny królewskiej. William i Kate w wyjątkowy sposób dbają o to, aby zachować w pamięci jej działalność. Mówią o jej akcjach charytatywnych i bezpośrednio wspierają je, odwiedzając szpitale lub domy dziecka. Przyszły król dba o wizerunek matki, a zdjęcie, które obiegło media nie pozostawia wątpliwości - Diana ma swojego sobowtóra.

Co zrobił William dla matki? Księżna Diana ma swojego sobowtóra, Brytyjczycy wzruszeni nie mogą przestać komplementować

Na zdjęciu, które przedstawia rodzinę Kate i Williama, księżniczka Charlotta przybrała pozę, jaką zwykle przybierała Diana. Natychmiast zauważono niepodważalne podobieństwo i... zdolności do współpracy z fotografem. Spuszczony podbródek i uniesione oczy - to były znaki charakterystyczne pięknej księżnej, która zawładnęła sercami entuzjastów na całym świecie. Okazuje się, że ma swojego sobowtóra, a ci, którzy widzieli zdjęcie rodziny Williama nie mają wątpliwości. - Wygląda jak księżna Diana. Babcia byłaby dumna - pojawia się w Internecie. - Genów nie oszukasz. Poza, którą przybrała wskazuje na Dianę - pojawia się dalej. - William ma w domu małą Dianę. Niesamowite podobieństwo - czytamy dalej. - Księżna Diana wróciła - pojawia się na jednym z forów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że kartka świąteczna, na której występuje rodzina królewska może wzruszyć wielu fanów Diany. Jej śmierć wstrząsnęła nie tylko Brytyjczykami, ale całym światem. Fakty z ostatnich dni jej życia regularnie wychodzą na jaw, a liczne kontrowersje wokół romansu jej męża wciąż stają się przedmiotem spekulacji mediów. Gdy odeszła, wiele osób zauważyło jej potworny brak. Gdy na dworze pojawiła się księżna Kate, wiele osób zauważało w jej zachowaniu to, co dotychczas prezentowała sobą Lady D. Teraz, bez zbędnych spekulacji, zdjęcie opublikowane przez dwór wskazuje, że księżna ma swojego sobowtóra w osobie wnuczki. Księżna Diana thesun.uk księżna Diana thesun.ukZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka wpadka na oficjalnym zdjęciu Meghan Markle! Nie powinniśmy tego widzieć
  2. Książę Harry ma poważny problem. Meghan Markle nie będzie szczęśliwa
  3. Tak będzie wyglądało dziecko Meghan Markle i Harry'ego! Jest już wizualizacja twarzy
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najpiękniejszego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News