Ten film wstrząśnie Wielką Brytanią. Poznaliśmy nową księżną Dianę!

Ten film wstrząśnie Wielką Brytanią. Poznaliśmy nową księżną Dianę! Źródło: YouTube/UK TODlish

Księżna Diana pozostaje wspominana przez wielu Brytyjczyków, mimo przeszło dwóch dekad od jej tragicznej śmieci. Dowodzi tego zainteresowanie przed trzecim sezonem serialu "The Crown". Media przedstawiły też aktorkę, która wcieli się w postać Diany. To spore zaskoczenie!

Księżna Diana miała znaczący wpływ na życie brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć związek z księciem Karolem i relacje w rodzie nie układały się pomyślnie, Dianę pokochały miliony Brytyjczyków i ludzi z całego świata.

Księżna Diana bohaterką popularnego serialu. Wiemy, kto wcieli się w jej rolę

Jej śmierć była dla opinii publicznej szokiem. Wspomnienie po księżnej Dianie okazuje się na Wyspach na tyle silne, że... doczekało się filmowej produkcji.

Mowa o trzecim sezonie serialu "The Crown". Emitowana na platformie Netflix produkcja ma przybliżyć w najbliższych odcinkach kulisy z życia Diany Spencer. Brytyjskie media obwieściły właśnie kto wcieli się w rolę księżnej.

Z perspektywy branży filmowej jest to spore zaskoczenie. Producenci zadecydowali, że księżną Dianę zagra 23-letnia Emma Corrin. Brytyjski "The Sun" pisze, że jest to debiutująca na dużym ekranie aktorka, mająca za sobą głównie epizody i role drugoplanowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat był znaczący i inspirujący. Praca na planie produkcji Petera Morgana to świetna okazja na jej bliższe poznanie i postaram się oddać jej sprawiedliwość - napisała na swoim Instagramie.

Serial Netflikxa może być dla niej trampoliną do międzynarodowej kariery. Twierdzi się ponadto, że producenci wybrali nieznaną szerszej publiczności Emmę, gdyż chcą ją wypromować właśnie przez pryzmat ich serialu. Jak uważacie, czy i w jakim stopniu Emma przypomina księżną Dianę?

screen emmalouisecorrin Instagram

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródła: The Sun, Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News