Księżna Diana
Fot. screenshot My mother Diana 2012
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre

Księżna Diana, a raczej jej życie, to idealny przykład tego, do czego doprowadzić może nieudane małżeństwo. Zakochana kobieta wielokrotnie upokarzana była przez swojego męża, który będąc z nią w związku miał romans z Camillą Parker - swoją obecną żoną. To, co książę Karol zrobił po rozwodzie, przechodzi wszelkie granice. 

Księżna Diana nie żyje już od 21 lat, a jej historia wciąż budzi zainteresowanie wśród ludzi na całym świecie. Niestety, z czasem na jaw wychodzi coraz więcej ciemnych stron jej związku z księciem Karolem, który zdecydowanie nie mógłby pretendować do tytułu najlepszego męża na świecie.

Księżna Diana straciła znacznie więcej, niż niektórym się wydawało. Karol się o to postarał

Lady D. rozwiodła się z księciem Karolem, chociaż wcale tego nie chciała. Przed ostatecznym zakończeniem ich małżeństwa para przez 3 lata żyła w separacji, która odpowiadała Dianie. Niestety, gdy jej mąż wraz z teściową podjęli decyzję o końcu tego małżeństwa, królowa serc musiała dostosować się do ich postanowienia. - Oni są bogaci i oni decydują - usłyszał od Diany jeden z kamerdynerów. Niestety, sam rozwód to było dla Karola za mało. Postanowił on odebrać Dianie to, co sprawiało, że była ona "kimś". Książę bardzo mocno zabiegał o to, aby jego była żona straciła książęcy tytuł. To zapewniłoby mu wyłączność przy walce o tron, a także satysfakcję, że królewska służba nie zwracałaby się już do niej z odpowiednimi honorami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej

Księżna Diana o rozwodzie dowiedziała się listownie. Haniebne zabiegi rodziny królewskiej

Kolejnym porażającym faktem jest to, że rozmowy o rozwodzie nie toczyły się między Dianą, a Karolem. Zadecydowała o tym królowa Elżbieta, która swoją synową poinformowała o tym... listownie. - Konsultowałam się z arcybiskupem Canterbury i premierem oraz, oczywiście, z Karolem - i zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem dla was będzie rozwód - brzmiała treść listu. Lady D. na otarcie łez dostała 17 milionów funtów, a także możliwość pozostania w apartamencie w Pałacu Kensington. Kobieta musiała jednak pogodzić się z tym, że był to koniec oddawania jej czci, a początek posłuszeństwa wobec księcia Karola oraz, co szokujące, ich synów. Rozwód odbył się 28 sierpnia 1996 roku. Zaledwie rok później Diana zginęła w feralnym wypadku samochodowym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jolanta Kwaśniewska obiektem obrzydliwych, seksistowskich zachowań. Musiała ostro zareagować
  2. Antoni Macierewicz ostatecznie się doigrał! Teraz zajmie się nim prokuratura
  3. UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości
  4. Wszyscy Polacy muszą to zrobić, a szykuje się prawdziwy koszmar. Przejdziemy przez piekło
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News