Spadła ze schodów, będąc w ciąży? Księżna Diana ujawniła ten fakt po latach

Spadła ze schodów, będąc w ciąży? Księżna Diana ujawniła ten fakt po latach Źródło: screen/BBC Documentary/How Princess Diana Died

Księżna Diana zdobyła serca ludzi na całym świecie. Jej życie prywatne cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mediów i do dzisiaj wzbudza emocje. Niektóre fakty wychodzą dopiero po latach. Jeden z nich właśnie wstrząsnął opinią publiczną.

Księżna Diana do dziś wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Na temat uwielbianej przez miliony Brytyjczyków Lady Di do dziś tworzone są publikacje i kręcone reportaże. W jej życiu było wiele wydarzeń, o których opinia publiczna jeszcze nie wie. Przekazują je znajomi księżnej oraz pracownicy pałacu, którzy o brytyjskiej rodzinie królewskiej wiedzą niemal wszystko.

O kryzysie w małżeństwie księżnej Diany i księcia Karola mówiło się cały czas. Nie było też tajemnicą, że Lady Di nie czuła się dobrze na królewskim dworze i, mimo starań, nie zawsze zdołała spełnić wymagania etykiety i protokołu dyplomatycznego. Gdy była w początkowym etapie swojej pierwszej ciąży, fotoreporterzy przyłapali ją, jak ucięła sobie drzemkę podczas oficjalnej uroczystości. Była to jedna z wielu medialnych sytuacji, które wydarzyły się, gdy księżna Diana była w ciąży z Williamem.

O tym upadku było głośno. Dziś pojawiają się głosy, że księżna Diana wyreżyserowała to wydarzenie

Kiedy księżna Diana była w ciąży z księciem Williamem miał miejsce przykry wypadek. Ciężarna arystokratka miała spaść ze schodów. O wypadku media dowiedziały się dopiero w 1992 roku. Wtedy po raz pierwszy brytyjska prasa przekazała informację o tym wydarzeniu. P

Jeden z pracowników pałacu poinformował, że usłyszał ogromny rumor na klatce schodowej. Księżna Diana została znaleziona w połowie drewnianych schodów, gdy - jak ujawnia pracownik pałacu - udawała odgłosy swojego upadku. Lady Di była wtedy w czwartym miesiącu ciąży i bardzo o siebie dbała. Nie chciała zaszkodzić dziecku, ale jej działanie miało pewien cel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"To było wołanie o pomoc". To dlatego księżna udawała upadek

Księżna Diana nie czuła się dobrze na królewskim dworze. Arystokratka za wszelką cenę próbowała to ukryć, jednak media bardzo szybko zorientowały się, że ich ulubienica nie jest zadowolona ze swojego pałacowego życia. Upadek, o którym mówiły media, miał być wołaniem o pomoc i próbą uzyskania uwagi księcia Karola.

Matka księcia Williama nie chciała zrobić krzywdy swojemu nienarodzonemu dziecku, a jedynie zwrócić uwagę jego ojca. Mąż nie zważał na jej potrzeby i większość czasu poświęcał kochance. Wszelkie starania "Królowej ludzkich serc" okazały się daremne. Książę Karol pozostał obojętny wobec wołania księżnej Diany i nigdy nie obdarzył jej prawdziwą miłością, o jakiej marzyła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan w otoczeniu umięśnionych, nagich facetów. Jej mąż będzie podwójnie zazdrosny!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  6. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News