Królewska pracownica ujawnia sekrety z życia księżnej Diany. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, co tam się działo

Królewska pracownica ujawnia sekrety z życia księżnej Diany. Do tej pory nikt nie miał pojęcia, co tam się działo Źródło: youtube.com/national-geographic

Księżna Diana skrywała wielkie tajemnice. Jedna z pracownic królewskiego dworu postanowiła opowiedzieć o tajemnicach księżnej Walii, które skrywane były przez całe lata. Te słowa mogą rzucić zupełnie inne spojrzenie na wizerunek arystokratki.

Księżna Diana jest osobą, która nadal budzi wielkie emocje wśród fanów brytyjskiej monarchii. Kontrowersyjna księżna Walii, mimo swojej śmierci przed dwudziestu laty, wciąż pozostaje postacią tajemniczą. Jedna z pracownic zatrudnionych przez żonę księcia Karola postanowiła po latach opowiedzieć brytyjskim mediom o swojej przyjaźni i sekretach zmarłej arystokratki. Nikt nie mógł domyślać się takich faktów.

Księżna Diana skrywała tajemnice dotyczące swojego życia

Mimo że życie rodziny królewskiej jest wystawione na nieustanną uwagę ze strony poddanych i całej światowej opinii publicznej, to Diana skrywała wiele niesamowitych tajemnic. Co jakiś czas w brytyjskich i światowych mediach pojawiają się doniesienia mówiące o kolejnych sekretach znanej księżnej. Tym razem swoje świadectwo o życiu matki księcia Harry'ego i Williama postanowiła dać Carolyn Robb, była szefowa kuchni w pałacu Buckingham.

Według wyznania Robb, Diana była bardzo pozytywnie nastawiona do kucharek pracujących na dworze i starała się utrzymywać z nimi jak najlepsze, nawet przyjacielskie, relacje. Jakby tego było mało, księżna Walii nie miała wygórowanych oczekiwań żywieniowych i bardzo łatwo było ją zadowolić, gdyż jadała dosłownie wszystko i nie zwracała uwagi na panujące mody i diety. O wiele ciekawsze są upodobania żywieniowe synów księżnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Karol był bardzo wybredny

Służąca Diany wspomina, że największy problem z zadowoleniem arystokratycznego podniebienia miała w przypadku Karola, który lubił wybrzydzać i miał manię jadania wyłącznie potraw sezonowych. Kucharka miała raz zranić jego uczucia podając mu szparagi w grudniu. Bardzo podobnie do swojej matki podchodził książę Harry, który miał słabość do różnorakich deserów.

Robb opowiedziała, że arystokrata, gdy był dzieckiem, przyszedł do niej z gorącą prośbą o zrobienie tarty melasowej. Kucharka poprosiła, żeby chłopiec poszedł do swojej mamy i zapytał o zgodę. Wstydliwy ówcześnie książę Sussex przyszedł z liścikiem, na którym napisane było: Mamusia pozwala. Kucharka przyznała, że jest to jej najcenniejsza pamiątka z okresu służby w pałacu Buckingham.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Zdecydowana reakcja Watykanu w związku ze strasznym pożarem katedry Notre Dame
  4. Oby Gwiazdowski się mylił. "Emeryci pobiorą pieniądze na leki ze skarbonek wnuków"
  5. Wstrząsające wyznane uczestniczki "Big Brothera" o śmierci mamy. Stoczyła dramatyczną walkę z ojcem
  6. Początek przełomu w leczeniu nowotworu? Lek oparty na szczepionce

Źródło: Kozaczek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News