Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu
Bartłomiej Chudy - 18 Grudnia 2018

Księżna Diana tego nie zrobiła! Meghan Markle znów w centrum skandalu

Księżna Diana, choć nie miała na dworze brytyjskim łatwo, nigdy jako żona księcia Karola nie odmówiła uczestniczenia we wspólnych świętach. Wszystko wskazuje, że w ten ważny czas rozdzielona zostanie rodzina księżnej Meghan Markle.

Księżna Diana i jej życie na dworze brytyjskim były przed laty tematami, które nie schodziły z nagłówków prasy bulwarowej. W związku Diany i księcia Karola iskrzyło pod każdym względem, wraz z upływem lat emocje stawały się wyłącznie negatywne. To rzutowało na związek, który skończył się rozwodem.

Nie zdobyła się na to księżna Diana. Meghan Markle w potrzasku

Nigdy nie doszło jednak do sytuacji, w której Diana, jako żona księcia Karola, odmówiłaby uczestnictwa we wspólnym spędzeniu świąt. To szczególnie rodzinny czas, w którym brytyjski ród zawsze trzyma się razem. Dziś brytyjskie media obiegła nowina, że na liście gości nie znalazła się mama Meghan Markle. Księżna i żona ks. Harry'ego należy do najczęściej opisywanych postaci na świecie. Co dzień analizowany jest najmniejszy szczegół jej życia. Mimo znakomitej prezencji i klasy, dwór ciężko znosi brzemię krytyki wymierzanej w Amerykankę. Magazyn "People", na który powołuje się brytyjski "The Sun" wskazuje zaś, że brytyjski dwór wysłał oficjalne zaproszenie do mamy Meghan, a ta odmówiła przyjazdu na święta. Co rok rodzina królewska spędza Święta Bożego Narodzenia w Sandringham.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
pałacOto pałac, który Meghan Markle dzieli z księżniczką Eugenią [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Prasa codzienna przypomina, że nawet skonfliktowana z dworem księżna Diana spędzała święta wspólnie z rodziną Karola dopóki była jego żoną. Zaproszenia otrzymywała też później, gdy związała się z innym mężczyzną. Wtedy je odrzucała. Dwór brytyjski jest zaskoczony odmową zaproszenia ze strony mamy Meghan Markle. Jeszcze na majowym ślubie Amerykanki i księcia Harry'ego wydawało się, że relacje między swatami ułożą się dobrze. Oficjalne odmowa jest wizerunkowym pstryczkiem w nos, o którym w monarchii się nie zapomina.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka wpadka na oficjalnym zdjęciu Meghan Markle! Nie powinniśmy tego widzieć
  2. Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Będzie skandal roku! Gwiazdy disco polo zbezcześciły Maryję w szokującej kolędzie
  5. Książę Harry jest przerażony. Meghan Markle skończy jak księżna Diana?!
Meghan MarkleMeghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustająCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News