Przerażające fakty o księżnej Dianie ujrzały światło dzienne. Próbowała zabić siebie i Williama

Przerażające fakty o księżnej Dianie ujrzały światło dzienne. Próbowała zabić siebie i Williama Źródło: Fot. My mother Diana

Księżna Diana nie miała łatwego życia. Chociaż przynależność do rodziny królewskiej zapewniała jej dobrobyt oraz niosący honor tytuł, to jej codzienność przypominała horror. Ciągłe nieporozumienia z resztą monarszej familii, brak czułości od strony męża oraz niezrozumienie to tylko niektóre z przykrości, jakie spotykały ją każdego dnia. Diana chciała to zakończyć.

Księżna Diana prawdziwie zaczęła żyć dopiero wtedy, gdy otrzymała rozwód z Karolem. Więzy królewskich obostrzeń zostały zerwane, a ona w końcu mogła odetchnąć pełna piersią. Niestety, wolność ta trwała zaledwie rok, bowiem później nastąpił wypadek, w wyniku którego Lady D. pożegnała się ze światem. Nie zdążyła nacieszyć się życiem bez nieczułego męża.

Księżna Diana chciała odebrać życie sobie i Williamowi. Jej mąż nic sobie z tego nie zrobił

Matka Williama i Harry'ego bardzo słabo znosiła obie ciąże. Źle się czuła i wymiotowała, a to sprawiało rodzinie królewskiej kłopot. Diana czuła się przez to jeszcze gorzej, a błędne koło toczyło się w najlepsze. Do tego wszystkiego dochodził jeszcze Karol, który zamiast dbać o ciężarną ukochaną, zdradzał ją ze swoją obecną żoną - Camillą. Frustracja Diany urosła do tego stopnia, że postanowiła odebrać sobie życie. - To była trudna ciąża. Bulimia i ranne mdłości. W tej rodzinie żadna kobieta ich dotąd nie miała. Czułam się więc podwójnie skrępowana, gdy nagle musiałem biec do łazienki. Stwierdzili, że jestem dla nich problemem (...) Gdy byłam w trzecim miesiącu ciąży rzuciłam się ze schodów - powiedziała księżna w jednym z wywiadów. Chociaż królowa bardzo się tą sytuacją przeraziła, to jej mąż nic sobie z tego nie robił. Traktował Dianę niczym powietrze. - Gdy Karol wrócił z przejażdżki zachowywał się jakbym nie istniała. Później pocięłam sobie piersi i uda nożykiem do papieru, a jeszcze później nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem - szokująco wyznała Diana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Termin porodu ustawiany pod rozgrywki konne Karola

Jak się okazuje, książę Karol aż do samego porodu nie przejmował się swoją żoną. Poród Diany był wywoływany sztucznie tylko po to, aby nie zaburzył wcześniej zaplanowanych rozgrywek polo Karola. - Musieliśmy wybrać taki dzień, w którym Karol nie miał rozgrywek polo. Dzień, w którym mógł opuścić swego konia, aby być ze mną. To był ciężki poród - szokująco wyznała księżna. Oprócz sytuacji ze schodami, księżna Diana próbowała zabić się jeszcze 3 razy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ma koszmarne informacje dla Polaków na 2019 r. Oby to się NIGDY nie spełniło
  2. Słowa córeczki zmarłego górnika łamią serce. Julcia jest pod opieką specjalistów
  3. Co na to Agata Duda?! Prezydent opowiedział o swoich byłych dziewczynach
  4. Wojewódzki pierwszy raz opowiedział o śmierci matki. Tragedia
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News