Księżna Diana była w ciąży w chwili śmierci?! Lekarz po latach zdradza prawdę

Księżna Diana była w ciąży w chwili śmierci?! Lekarz po latach zdradza prawdę Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Księżna Diana była ulubienicą mediów na całym świecie nawet po rozpadzie związku z księciem Karolem. Jej śmierć wstrząsnęła opinią publiczną, która przez długi czas zastanawiała się, czy nie była wtedy w ciąży. Patolog badający ciało Diany ujawnił właśnie prawdę na temat.

Księżna Diana poślubiła następcę brytyjskiego tronu 29 lipca 1981 roku. Ich małżeństwo trwało do do 1992 roku, kiedy to para znalazła się w separacji. Rozwód orzeczono ostatecznie 4 lata później. Jak wynikało ze wspomnień księżnej, para od dawna nie była ze sobą szczęśliwa.

Tragiczna śmierć księżnej Diany

Diana wciąż znajdowała się jednak na językach światowej opinii publicznej. Fotoreporterzy śledzili każdy krok byłej żony Karola, czym była już wyraźnie zmęczona. Przez natarczywe zainteresowanie dziennikarzy trudno było jej bowiem ułożyć sobie życie u boku nowego partnera, Dodiego al Fayeda. Księżna nie zdążyła niestety nacieszyć się wolnością. 31 sierpnia 1997 roku zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Nie przeżył go także jej ukochany. Śmierć pary była dla fanów Diany prawdziwym wstrząsem, przez który pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Czy księżna Diana była w kolejnej ciąży?

Bardzo szybko zaczęto więc plotkować na temat tego, czy księżna nie była w czasie dramatycznego zdarzenia w ciąży. Głos w tej sprawie zajął ostatecznie po latach Richard Shepherd - patolog, który przeprowadził sekcję zwłok Diany. - Ludzie pytali: „Była piękna? Była spokojna? Była w ciąży?”. Zawsze starałem się trzymać język za zębami, bo byłem w centrum zainteresowania i pilnowałem, żeby nie powiedzieć czegoś, co nie było nigdy w prasie. Według mojej ekspertyzy Diana nie była w ciąży, ale niektóre kobiety wiedzą, że są w ciąży niemal od razu, więc może ona do nich należała? - powiedział lekarz, pozostawiając więc otwartą furtkę dla fanów wierzących w teorię o ciąży księżnej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sympatycy Diany wciąż wierzą, że przed wypadkiem zaszła w ciążę

Sensację dodatkowo podsyca fakt, iż w czasie wypadku Diana nie miała zapiętych pasów. Gdyby to zrobiła, najpewniej by przeżyła. Dziś spekuluje się jednak, iż nie zdecydowała się na podobne działania, gdyż nie chciała, aby pas uciskał jej brzuch. Teorię, według której księżna miała spodziewać się kolejnego dziecka, potwierdzał także ojciec jej ukochanego, Mohamed Al Fayed. Twierdził bowiem, iż Diana poinformowała go o tym w rozmowie telefonicznej tuż przed tragicznym wypadkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda M jak Miłość walczy z chorobą i traumą z dzieciństwa. Smutne!
  2. Księżna Kate w życiu by się na to nie zdecydowała. Meghan Markle zaskoczyła na uroczystej gali
  3. Księżna Kate wykonała miły gest w stronę Polski. A w mediach aż huczy
  4. Kultowa aktorka TVP i Polsatu zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. „Dostałam 3 miesiące”
Następny artykuł