Słowa matki księżnej Diany poraziły Brytyjczyków. Wykrzyczała, że jej córka była prostytutką

Słowa matki księżnej Diany poraziły Brytyjczyków. Wykrzyczała, że jej córka była prostytutką Źródło: Instagram/dianaremembered

Księżna Diana to zdecydowanie ikona, która zawładnęła sercami milionów. Zginęła w tragicznym wypadku ponad 20 lat temu. Niewiele osób wie, że miała bardzo burzliwą relację ze swoją matką. Słowa kobiety w stosunku do córki poraziły Brytyjczyków.

Księżna Diana była bardzo lubiana przez niemalże wszystkich Brytyjczyków, a także podziwiana na całym świecie. Miała swój własny, rozpoznawalny styl i angażowała się społecznie. Budziło to wiele sympatii wśród sympatyków. Jej małżeństwo z księciem Karolem zakończyło się wielkim skandalem, oboje byli niewiernymi małżonkami. Okazuje się, że miała toksyczne relacje nie tylko ze swoim partnerem, ale także z matką.

Księżna Diana i wielkie królewskie wesele

Ponad 20 lat po śmierci księżnej Diany, nadal mówią o kulisach jej życia materiały i wywiady, ujawniane na bieżąco. Księżna, nazywana także "Królową Ludzkich Serc", ma dość bogaty życiorys, a także specyficzne koneksje rodzinne. Przyszła na świat w 1961 roku w rodzinie Spencerów i tym samym wywołała wielkie rozczarowanie. Oczekiwano bowiem potomka męskiego, który w przyszłości może odziedziczyć wszystkie godności. Już początek jej życia zwiastował wiele trudów i oczekiwań wobec niej. 

Księcia Karola poznała 1977 roku, który początkowo był zainteresowany jej starszą siostrą, więc Diana ustąpiła jej prawa pierwszeństwa. Sprawy jednak potoczyły się zupełnie inaczej i to właśnie Dianie, w lutym 1981 roku, książę Karol się oświadczył. Pod koniec lipca tego samego roku odbyło się wielkie królewskie wesele, hucznie celebrowane jako święto narodowe. Początkowo jawili się jako zakochana para, ale co chwilę pojawiały się różne spekulacje na temat ich prawdziwych uczuć. 

Księżna Diana i jej relacje

Insynuacje na tematy związane ze szczerością ich uczuć i małżeństwa, pojawiły się już przed ich zaręczynami. 32-letni wtedy książę Karol, wciąż pozostawał kawalerem, co w opinii publicznej było niepokojące. Coraz bardziej czuł presję ze strony zarówno rodziny, jak i prasy. Wciąż nie dał narodowi męskiego potomka, który w przyszłości będzie mógł zasiąść na tronie. Diana Spencer poniekąd była idealną kandydatką, więc wybór padł na nią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Problemy małżeńskie pojawiły się dosyć szybko. W 1982 roku księżna Diana urodziła pierwszego syna. Towarzyszyła temu depresja poporodowa oraz wiele innych problematycznych kwestii. Innym zmartwieniem księżnej była znajomość jej męża z Camillą. Była świadoma tego romansu, który trwał od początku lat 70-tych, ale łudziła się, że wraz z jej ślubem zakończą się problemy tego typu. Niespełna 4 lata po ślubie w 1985 roku, ich małżeństwo było praktycznie zakończone. W 1986 roku książę Karol odnowił swoją znajomość z Camillą, a księżna Diana miała nawiązać swoje romanse.

W Wielkiej Brytanii wyemitowano ostatnio film dokumentalny o księżnej. Poruszał on wiele kwestii związanych z jej relacjami, które w sporej mierze były dosyć toksyczne. Miała zaburzone relacje nie tylko z mężczyznami, ale także ze swoją macochą. Ponoć z rodzoną matką, też do końca się nie dogadywała. Były lokaj Diany wyjawił wiele szczegółów z jej życia. Według niego, jej ostatnia w życiu rozmową z matką była bardzo burzliwa i została nazwaną przez kobietę niechlubnie prostytutką. Po tym nigdy więcej miały się do siebie nie odezwać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę! 
  3. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu
  4. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  5. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News