Największy projektant mody publicznie obraził księżną Dianę. Siostrę Kate zmieszał z błotem

Największy projektant mody publicznie obraził księżną Dianę. Siostrę Kate zmieszał z błotem Źródło: Wikimedia Commons

Księżna Diana to ikona stylu nie tylko dla Brytyjczyków. Była wzorem dla tysięcy kobiet z całego świata. Księżna Kate również cieszy się sympatią swoich poddanych. Okazuje się jednak, że nie wszyscy czują równy respekt wobec rodziny królewskiej. Wybitny projektant mody nie zostawił na ich członkach suchej nitki.

Księżna Diana i księżna Kate cieszą się międzynarodową sympatią. Obie uchodzą za znawczynie dobrego stylu, a media na bieżąco informują, w jakiej kreacji pojawiła się żona księcia Williama. Ubrania, które nosi, potrafią osiągnąć zawrotne ceny. Mimo to najwybitniejszy znawca mody, zmarły wczoraj Karl Lagerfeld, nie szczędził krytyki wobec Diany i Kate. Karl Lagerfeld odszedł 19 lutego, ale we wspomnieniach wielu gwiazd jest ciągle żywy. W ich pamięci szczególnie zachowały się śnieżnobiałe włosy, ciemne okulary i eleganckie garnitury, w których chodził dyrektor Chanel. Trudno także zapomnieć o jego niezwykle barwnych komentarzach dotyczących światowej sławy gwiazd. Członkom rodziny królewskiej także się oberwało.

Księżna Diana obrażona przez projektanta

Księżna Diana jest nazywana do dziś "królową ludzkich serc". Jej historia nieszczęśliwego małżeństwa i zaangażowanie w działalność charytatywną w połączeniu z niezwykłą urodą sprawiły, że na zawsze będzie uwielbiana przez większość ludzi. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Karl Lagerfeld nie miał jednak sentymentów, gdy mówił na jej temat w wywiadzie dla "New York Magazine" w 2006 roku. - Była ładna i słodka, ale głupia - stwierdził lakonicznie. Projektant nie powiedział tych słów ot tak sobie.
Księżna Diana i Lagerfeld mieli okazję się spotkać w 1997 roku. Najwidoczniej rozmowa nie wypadła najlepiej i księżna mocno nie przypadła dyrektorowi Chanel do gustu. Mimo surowej opinii, projektant pojawił się na jej pogrzebie.

Siostra Kate Middleton ostro skrytykowana

Księżna Kate także nie umknęła przed okrutnym osądem Karla Lagerfelda. Tuż po królewskim ślubie w 2012 roku projektant skomentował wygląd księżnej w charakterystyczny dla siebie sposób. - Ma ładną sylwetkę. To dobra dziewczyna dla tego chłopca. Lubię ten typ kobiet, lubię romantyczne piękności - stwierdził projektant. Bardziej oberwało się siostrze Kate, Pippie. - Nie podoba mi się jej twarz. Powinna pokazywać tylko plecy - skomentował. Opinia wywołała ogromne oburzenie, a sam Lagerfeld próbował się tłumaczyć, że chodziło mu o makijaż Pippy. - Ma okrągłą twarz i okrągłe oczy. Powinna wybrać inny makijaż - tłumaczył. Najbardziej szokująca była jednak opinia na temat matki obu kobiet. Według niego, jest seksowniejsza od swoich córek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  2. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  3. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  4. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  5. Wstrząsający wywiad z wnuczką Millera. Została opluta, pobita i obrzucona kamieniami
źródło: The Sun Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News