Ujawniono nieznane nagrania z księżną Dianą! Szokujące słowa

Ujawniono nieznane nagrania z księżną Dianą! Szokujące słowa

Księżna Diana opowiedziała o swoim intymnym życiu? Nieznane do tej pory nagrania, ukazujące łóżkowe problemy książęcej pary właśnie ujrzały światło dzienne. W Wielkiej Brytanii pojawił się film dokumentalny, który na nowo pokazał skandale sprzed lat. Jaki był więc seks z Karolem?

Księżna Diana przyznała, że seks z Karolem był... dziwny. Okoliczności powstania dokumentu wskazują, że jego twórcy chcieli na nowo opowiedzieć historię ulubionej monarchini. Zwana "królową ludzkich serc" dała się poznać jako serdeczna i ciepła kobieta. Prywatnie, przeżywała dramat. Oprócz bulimii, tolerancji zdrad męża, okazuje się, że księżna... musiała znosić nieudany seks.

Jaki był seks pary książęcej? Księżna Diana opowiedziała o swoim życiu z Karolem

- To było dziwne. Bardzo dziwne. Nasza relacja seksualna była, a potem nagle wygasła. Było to jakieś siedem lat temu - mówiła swojemu przyjacielowi Diana. Nagrania, pochodzące z 1991-1992 roku wskazują, że na nastrój księżnej wpływało wiele czynników. Kobieta zauważyła, że chłód w łóżku spowodował fakt, że Karol już zdradzał od jakiegoś czasu swoją żonę. - Instynkt podpowiadał mi, że to jest dziwne. Z jego strony nigdy nie było jakichś większych wymagań w tej sprawie. Mniej więcej raz na trzy tygodnie... Wiem, że Karol widywał swoją kobietę raz na trzy tygodnie przed tym, jak się pobraliśmy - powiedziała na nagraniu swojemu przyjacielowi. Burzliwe skandale, zdrady i rozwód - tak wyglądały ostatnie lata jej życia. Wszystko na łamach brytyjskich i światowych gazet sprawiało, że coraz gorzej radziła sobie z konsekwencjami popularności. Fakty z przeszłości ujawniane są na bieżąco, co dodatkowo buduje dość silne napięcie wokół stanowiska dworu królewskiego. Dzieci Diany z pewnością na nowo muszą przeżywać dramat jej utraty. Wszystko za sprawą taśm, które kobieta nagrywała w swoim pałacowym pokoju. Nagrania zostały przekazane dziennikarzom "Washington Post", a dziennik zaczął je publikować odcinkami. Ujawnienie informacji o intymnym życiu Diany i Karola z pewnością wpłynie na nastrój Harry'ego i Williama. Obaj, wciąż nie pogodzili się z utratą kobiety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana i dzieci

Kochała je ponad wszystko. Sama chciała dbać o synów i starała się spędzać z nimi każdą chwilę. Małżeństwo, które zaczęło się natychmiast rozpadać, było jej coraz bardziej obojętne. Sama odprowadzała Williama do szkoły, jeździła z dziećmi na wakacje i towarzyszyła im w każdej sytuacji. Gdy jej zabrakło, książęta wpadli w prawdziwą rozpacz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa kompromitacja Meghan Markle w historii! Ta sprawa nie da jej żyć
  2. Meghan Markle wykończyła ją psychicznie! Bestialskie oblicze księżnej odkryte
  3. W Święta Meghan Markle spotka wielka przykrość. Nie obejdzie się bez łez
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Sprawdź, jak je uszczęśliwić
Następny artykuł