księżna diana
fot.youtube.com/bbc
Mateusz Wysokiński - 30 Listopada 2018

Księżna Diana robiła wszystko by to przerwać! Czarne kulisy jej historii

Księżna Diana i jej postać po dziś budzą wielkie kontrowersje. Nie ma w tym nic dziwnego. Kobieta, która przez lata uchodziła za symbol innego oblicza brytyjskiej monarchii, zawsze była postacią tajemniczą i niejednoznaczną. Po latach od jej śmierci zaczęły wychodzić coraz to nowsze informacje, które rzucają zupełnie inny cień na jej małżeństwo z księciem Karolem.

Księżna Diana była postacią niemożebnie istotną dla całej brytyjskiej monarchii. Przez swoją biografię bez wątpienia stała się jednym z symboli ruchu feministycznego, zdawała się dobrą matką, żoną i kochaną przez poddanych księżną Walii. Jej kryzys małżeński po dziś jest tematem wielu dyskusji i spekulacji ze strony obserwatorów monarchii Zjednoczonego Królestwa. Jak się okazuje, Diana Spencer starała się o wiele szybciej, niż mogłoby się wydawać, skończyć swój związek z księciem Karolem. A przynajmniej tak twierdzi jedna z bliższych przyjaciółek kobiety.

Księżna Diana próbowała uciec z małżeństwa?

Formalnie, związek pary książęcej rozpadł się w 1996 roku, kiedy to małżonkowie doszli do porozumienia w sprawie rozwodu. Według słów przyjaciółki księżnej, o romansie swojego męża kobieta miała jednak wiedzieć o wiele wcześniej, bo już 4 lata przed rozwodem. Darryn Lyons była jedną z bliższych znajomych i przyjaciółek księżnej Walii. Kobieta, która była fotografką, odpowiadała za uwiecznianie wizerunku Diany i to właśnie ona stała się autorką zdjęć z tragicznego wypadku samochodowego, który zakończył życie kobiety. Teraz po latach postanowiła opowiedzieć historię o tym, jak żona następcy brytyjskiego tronu miała dowiedzieć się o jego podwójnym życiu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Darryn Lyons: "Diana wiedziała o zdradzie swojego męża już w 1992 roku"

O romansie Karola z Camillą Parker-Bowles, kobieta miała dowiedzieć się już na początku 1992 roku. Jak sama fotografka powiedziała niedawno w wywiadzie z brytyjskimi mediami: - Zapukała pewnego dnia do moich drzwi i zapytała: "Dlaczego nie fotografujesz mojego męża?”. Powiedziałam: „Dlaczego miałabym go fotografować? Ma wielkie uszy, wielki nos i nie jest zbyt przystojny – nawet jeśli mam do niego dużo respektu”. To była subtelna wskazówka, że powinnam zacząć go obserwować. To była subtelna podpowiedź, że ma romans. 12 miesięcy później wszystko się wydało – wyjawiła kobieta. Czy gdyby opinia publiczna szybciej dowiedziała się o zdradzie Karola, to Diana mogłaby szybciej zakończyć sakramentalne małżeństwo? Mówi się, że kobieta starała się za wszelką cenę przymykać oko na wybryki swojego męża ze względu na dwóch synów. Jak widać jednak nawet najbardziej anielska cierpliwość nie jest w stanie tolerować wszystkiego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciech Cejrowski brutalnie ZAATAKOWAŁ Kaczyńskiego! Paskudnie mu naubliżał
  2. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki polityka są wspaniałe
  3. Rodzice gwiazdy Polsatu załamani. Chodzi o jej chorobę
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News